R5 3600 için 200-350 TL arası soğutucu önerisi

CüneyttK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar bu konun çokça açıldığını biliyorum Artics freeze 34 piyasada yok olsa bile anakartıma olup olmayacağını bilmiyorum o yüzden onu önermeyin fikrinizi almak istiyorum sistem şu:
Ryzen 5 3600.
ASUS B450 Dragon.
Cougar gemini s Silver kasa.
Arkadaşlar bu şekilde kasa ve anakart sadece oyun oynayacağım RGB meraklısı değilim bütçe 200-350 TL arası tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200722-204159.png
    Screenshot_20200722-204159.png
    128,4 KB · Görüntüleme: 15
Mümkün değilse small olan.

Söylemeyi unutmuşum benim için önemli olan takilmasi kolay olmasi bu önerdikleriniz anakarti sökmeden takılıyor değil mi bir de sizce 2.ele sahibinden 0 kullanılmaması 200-250 TL AMD wrait soğutucu satıyorlar o benim isimi görmez mi?

Söylemeyi unutmuşum benim için önemli olan takilmasi kolay olmasi bu önerdikleriniz anakarti sökmeden takılıyor değil mi bir de sizce 2.ele sahibinden 0 kullanılmaması 200-250 TL AMD wrait soğutucu satıyorlar o benim isimi görmez mi?

Wraith ama ne
Fiyat bandına bakarak Prism olduğunu düşünüyorum çok da iyi bir soğutucu değil ama oyun oynamak için işini görecektir

O kadar ederi yok onun hatta T6 Ultra ondan iyi diye biliyorum.

O kadar ederi yok onun hatta T6 Ultra ondan iyi diye biliyorum.

Evet T6 Ultra ile Wraith Prism'i karşılaştıracak olursak.
T6: Montaj yaparken illallah ettirir.
Prism: Rahat bir şekil de montajı tamamlarsiniz.
T6: Prism'e göre daha iyi bir soğutma performansı verir.
Prism: Estetik ve malzeme kalitesi olarak çok daha göze hitap eder.
Bu iki soğutucu arasında kalmış olsam ben Prism'i seçerim fakat belirttiğiniz bütçe de kule tipi daha iyi soğutucular var.

Wraith ama ne.
Fiyat bandına bakarak Prism olduğunu düşünüyorum çok da iyi bir soğutucu değil ama oyun oynamak için işini görecektir.

Ya da Artics 34'ün stoklara gelmesini de bekleyebiliriz gerçi ağır bir soğutucu benim anakart onu tasirmi bilemedim de Artics 34'ün montajı nasıl.

Geri
Yukarı