R5 3600 için 4.000 TL GPU önerisi

Bütçeden mi kısmak istiyorsunuz? Elinizdeki işlemci 2070 Super'i bile tam besleyebilen bir işlemci. Ben olsam böyle bir bütçe de RX 5700XT modellerine bakardım.
Yani bu model Nvidia 2060 dan daha iyi derseniz bunuda alabilirim üstadım ama sizden önceki arkadaşlar ısrarla 2060 al dediler rtx teknolojisinden dolayı 😂

RX 5700XT tabii ki RTX 2060 ve 2060 Super'den çok daha performanslı bir kart. Ama kartın bazı yazılımsal sıkıntıları var, ve kullanıcılar bu durumdan bezmiş durumda. Ama eskiye nazaran AMD işi biraz toparladı. Ben RX 5700XT almanızı tavsiye ederim. Sürücüler ile ilgili sorun yaşama ihtimaliniz az, ama sıkıntı çekerseniz size en uygun olan sürücüyü bulmak zorundasınız. Ama biraz çaba gösterirseniz hiçbir sorunun olacağını düşünmüyorum. Tabii yine de sizin kararınız. Direk daha düşük performans ve çabasız bir şekilde yolunuza bakacaksınız, ya da daha yüksek performans alıp biraz siz de çaba göstereceksiniz. Ben RX 5700XT alırdım açık açık söylüyorum. Sorun yaşama ihtimaliniz eskiye nazaran zaten çok düştü.

İşte kanıtı yeni güncellemelerle RX 5700XT'nin yeri bambaşka oldu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 5700XT tabii ki RTX 2060 ve 2060 Super'den çok daha performanslı bir kart. Ama kartın bazı yazılımsal sıkıntıları var, ve kullanıcılar bu durumdan bezmiş durumda. Ama eskiye nazaran AMD işi biraz toparladı. Ben RX 5700XT almanızı tavsiye ederim. Sürücüler ile ilgili sorun yaşama ihtimaliniz az, ama sıkıntı çekerseniz size en uygun olan sürücüyü bulmak zorundasınız. Ama biraz çaba gösterirseniz hiçbir sorunun olacağını düşünmüyorum. Tabii yine de sizin kararınız. Direk daha düşük performans ve çabasız bir şekilde yolunuza bakacaksınız, ya da daha yüksek performans alıp biraz siz de çaba göstereceksiniz. Ben RX 5700XT alırdım açık açık söylüyorum. Sorun yaşama ihtimaliniz eskiye nazaran zaten çok düştü.

İşte kanıtı yeni güncellemelerle RX 5700XT'nin yeri bambaşka oldu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır üstadım saolun 👏

E Sport Duo mu ne vardi millet hep onu oneriyordu 500 TL civariydi galiba. Ama ben islemciyi 3.6 GHz ile kullaniyorum stok sogutucuyla ve memnunum sen belliki asiri is yapacan sana sart gibi. Gerci bende yayin açtım bana misin demedi ama sen yine de al stok degerlerde isinmiyor ama normalde isinan bir islemci.

Geri
Yukarı