R5 3600 için anakart önerisi

emir_eglmz

Centipat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlar, yakın zamanda yarı ikinci el yarı sıfır bir PC toplamayı düşünüyorum.
Anakart tarafında pek bilgim olmadığı için sizlere soruyorum.
AMD Ryzen 5 3600 ve GTX 980 veya 980 Ti'ı destekleyen, M.2 SSD desteği olan, güncelleme alan,
Bunların bir arada olduğu en düşük fiyatlı bir anakart tavsiyesi lazım,
Ayrı olarak bunları çalıştıracak bir PSU tavsiyesi veya aklınıza takılan başka önerileri de esirgemeyin.
Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

M.2 destekli olanlar var ve güncellemesi kesildi derken?
''Çoğunda M2 Desteği yok'' olanlar da B450lerden daha pahalı zaten. Güncelleme kesildiden ziyade artık üretilmiyor eski bir chipset alması mantıksız olur.

çoğu kişi B450 Tomahawk MAX anakartını tavsiye etmiş ama gözüme biraz pahalı geldi
Gigabyte B450 işini görecektir gerek yok tomahawka falan. Ona verecek paran varsa Gigabyte gaming x v2 al.

"Çoğunda M.2 desteği yok" olanlar da B450'lerden daha pahalı zaten. Güncelleme kesildiden ziyade artık üretilmiyor eski bir chipset alması mantıksız olur.

Gigabyte B450 işini görecektir gerek yok tomahawka falan. Ona verecek paran varsa Gigabyte Gaming X V2 al.

Konuda en düşük hangisi diye sorulduğu için A320 dedim zaten ve B450 önerdiğimi belirttim, güncelleme kesildi dediğinde bir şaşırdım anakartın güncellemesi mi olur :D

link atar mısın ?

Anakart.

PSU.

Konuda en düşük hangisi diye sorulduğu için A320 dedim zaten ve B450 önerdiğimi belirttim, güncelleme kesildi dediğinde bir şaşırdım anakartın güncellemesi mi olur :D
Bios desteği vs kesiliyor genelde eski chipsetlerin ya öyle olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı