R5 3600 için Core Frozr S vs. Freeze e-Sports Duo

kidseegoats

Femtopat
Selamlar, R5 3600 ve RTX 2060 sistem kuruyorum. Kasa Dark Diamond Pro Mesh. CPU stok fan kötü diyorlar, bu yüzden soğutucu almaya karar verdim. 390 liraya MSI Core Frozr S mı yoksa 460 liraya Arctic Freeze e-Sports Duo mu alsam karar veremedim. En fazla bütcem 400-450, dolayısıyla bunlar halihazırda alabileceğim en pahalılar zaten. Bu modeller dışında önerileri ancak daha ucuz olursa dikkate alabilirim. FPS600-AHBC PSU da var. OC yapılır diyorsanız OC'li sistem içinde düşünebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O Kadar çıkmana gerek yok. Arctic Freezer 34 fiyatını hak etmiyor çok pahalandı 250-300 maks. MSI Core Frozr S alternatifleri çok fiyatları markalarından ve çok satılmasından ötürü gereksiz pahalı. Biraz daha arttır madem bunu al çok daha iyi. SilverStone PF120 ARGB 12cm Fan Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu (SST-PF120-ARGB) | Teknobiyotik
Arctic freezer e sports duo kullanıyorum. Masaüstü kullanımı 34 derece. Oyun içi tam hatırlamamakla beraber 60 derece.

O Kadar çıkmana gerek yok. Arctic Freezer 34 fiyatını hak etmiyor çok pahalandı 250-300 maks. MSI Core Frozr S alternatifleri çok fiyatları markalarından ve çok satılmasından ötürü gereksiz pahalı. Biraz daha arttır madem bunu al çok daha iyi. SilverStone PF120 ARGB 12cm Fan Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu (SST-PF120-ARGB) | Teknobiyotik
12 CM sıvı soğutucu almak saçmalık değil mi? Onun yerine hava soğutma kullansın. Freezer alsın kesinlikle.
Dostum Arctic Freezer Duo al geç.

Geri
Yukarı