R5 3600 için sıvı soğutma önerisi

Yns dayan

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar ben Game booster GB PE05b kasa kullanıyorum ve bu kasanın tepe kısmına 120mm 2 fanlı ve ön kısmına 240mm 3 fanlı sıvı soğutma takılıyor ve bende Ryzen 5 3600 işlemci kullanıyorum bu da sıvı soğutma ihtiyacı oluşturuyor fakat bütçem çok kısıtlı bana 120mm 2 fanlı veya 240mm 3 fanlı fiyat performans sıvı soğutma önerir misiniz?

Merhabalar ben Game booster GB PE05b kasa kullanıyorum ve bu kasanın tepe kısmına 120mm 2 fanlı ve ön kısmına 240mm 3 fanlı sıvı soğutma takılıyor ve bende Ryzen 5 3600 işlemci kullanıyorum bu da sıvı soğutma ihtiyacı oluşturuyor fakat bütçem çok kısıtlı bana 120mm 2 fanlı veya 240mm 3 fanlı fiyat performans sıvı soğutma önerir misiniz?
https://www.hepsiburada.com/snowman...sogutucu-p-HBV0000116W6D?magaza=RSA-Teknoloji

Corsair H100x

Bu benim işimi görür mü peki?

Bütçen ne kadar?

Mümkün olduğunca düşük bir de 3 fanlı olursa iyi olur 240 mm alırsam kasanın önüne takarım görüntüyü bozmaması için 120mm ise 2 fanlı olur sorun olmaz tepeye takarım.

Bunun 3 fanlı olanı var mı peki 240mm olarak veya benzeri.

Bende ASUS Prime B450M-A anakart var üstünde de Corsair vengace Pro RGB RAM var sığar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 fanlı olursa 360mm olur. Kafanız 240mm destekliyor.

Peki teşekkür ederim.

Bu benim işimi görür mü peki.

Mümkün olduğunca düşük bir de 3 fanl olursa iyi olur 240 mm alırsam kasanın önüne takarım görüntüyü bozmaması için 120mm ise 2 fanlı olur sorun olmaz tepeye takarım.

Bunun 3 fanlı olanı var mı peki 240mm olarak veya benzeri.

Bende ASUS Prime B450M-A anakart var üstündede Corsair vengace Pro RGB RAM var sığarmı.

Bir de ikinci RAM'i alıp Dual kullanacağım ona göre sığar mı peki?

Kaliteli hava soğutma önerimalabilirsiniz 500 liraya bazıları 240mm likleri geçiyor.
Önerim Arctic Freezer 34 Duo olmanız.

Kaliteli hava soğutma önerimalabilirsiniz 500 liraya bazıları 240mm likleri geçiyor.
Önerim Arctic Freezer 34 Duo olmanız.

Peki bu benim işlemcimi ne kadar soğutur çünkü darboğaz sorunumda var ve sıcaklık 60 70 80'den aşağı inmiyor.
Gerçi Allah korusun 80'leri fazla görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı