R5 3600 için sıvı soğutma tavsiyesi

Skyming5345

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16
Anakart
B450M-A Pro Max
Merhaba,
İşlemcim için sıvı soğutma almayı düşünüyorum çünkü çok fazla ısınıyor boşta bile 60 derecelerde geziyor oyunda 85 dereceleri görüyor. İşlemcim Ryzen 5 3600 fiyat olarak 500TL'ye bir sıvı soğutucu buldum ilk defa sıvı soğutucu alacağım için pek bir bilgim yok sıvı soğutucular hakkında bilgilendiriseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

500TL'ye alacağın sıvı soğutmadan hayır bekleme. Hem 500TL'ye nerede buldun? Güzel bir hava soğutma alır geçersin.

@Skyming5345 Senin yerinde olsam şunu alır geçerim. O fiyat bandına alacağın sıvı soğutmalardan çok medet umma. 3600 için o kadar uçmaya da gerek yok ayrıca.
Sıvı soğutma şart mı illa? Bu bütçelerde olmamalı zaten.

Merhaba,
İşlemcim için sıvı soğutma almayı düşünüyorum çünkü çok fazla ısınıyor boşta bile 60 derecelerde geziyor oyunda 85 dereceleri görüyor. İşlemcim Ryzen 5 3600 fiyat olarak 500TL'ye bir sıvı soğutucu buldum ilk defa sıvı soğutucu alacağım için pek bir bilgim yok sıvı soğutucular hakkında bilgilendiriseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Hocam sıvı soğutmada riskleri(pompanın arızalanması, sızdırma, vs.) ortadan kaldırmak için iyi para harcamak gerekiyor. Ben de çok meraklısıydım, hala da öyle ama o fiyatlara iş görecek çok daha iyi kule tipi soğutucular mevcut. Tasarım açısından da hoşuna gidecek bir ürüne yönelmen hem performans hem de huzur anlamında senin için daha hayırlı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı