R5 3600 için soğutucu önerisi

Bir de bir şey soracağım 150 mm fan boyutumu oluyor.
Bide sistemime bu soğutucu olur mu ? Cooler Master Hyper 212 Black Edition V2 120mm Islemci Sogutucu | ITOPYA

Evet öyle.
Size önerdiğim şekilde yapın. İyi önerdiğim.

Merhaba sistemime yeni bir soğutucu almayı düşünüyorum.
Sistemimi İtopya'ya götürsem ve öneride bulunsalar onlar takabilir mi kendime çok güvenmiyorum bir bilenin takması daha iyi olur.
İşlemcim AMD Ryzen 5 3600.
Kasa

Thermaltake Versa T25 650W 80Plus ARGB 3x120mm fanlı MidT ATX oyuncu kasası​

2 fan daha almayı düşünüyorsanız kasada fan çoklayıcı var mı? Ana kart nedir ? Ama önerdiğim soğutma fiyat olarak ve soğutma olarak iyi işinizi görecektir.

Son düzenleme:
Size önerdiğim şekilde yapın. İyi önerdiğim.

2 fan daha almayı düşünüyorsanız kasada fan çoklayıcı var mı? Ana kart nedir ? Ama önerdiğim soğutma fiyat olarak ve soğutma olarak iyi işinizi görecektir.
Ana kartım MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart| ITOPYA.COM

Hocam gerek yok fan alamaya önlerde 3 arkada bir tane var. Soğutucuyu alın yeter fan almak isterseniz de fan çoklayıcı almanız gerek argb istersenizde fanlarla gelen rgb çoklayıcı lazım bir sürü iş size yeter yani bu şekil.
Tamamdır hocam lakin bir şey sorucam kasanın 150 mm falan olduğunu nereden anlıyoruz birde attığınız soğutucunun soru cevaplarına bakarken şöyle bir soruyla karşılaştım
1668606376994.png

Tamamdır hocam lakin bir şey sorucam kasanın 150 mm falan olduğunu nereden anlıyoruz birde attığınız soğutucunun soru cevaplarına bakarken şöyle bir soruyla karşılaştım
Eki Görüntüle 1574611

Eki Görüntüle 1574611
Ekran görüntüsü 2022-11-16 165028.png

Yeni konular

Geri
Yukarı