Alıcı R5 3600, R5 3600X İşlemci

halilcanaka

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Satılık veya takaslık AMD Ryzen 5 1600X. Arkadaşlar üst modelleri doğrudan da olabilirim takas yapmak isteyen olursa 1600X ve üstüne nakit verebilirim. Ankara olursa daha uygun olur.

Son düzenleme:
Kardeşim nasıl bir ilan açtın bilmiyorum ama hayatımda ilk defa bu kadar arada kaldım. İşlemcimi satıyorsun, takas mı yapıyorsun ne yaptığını anlamak için ilanı bayağı okudum. Satılık işaretini değiştirip takas yaz. Ve açıklamaya da "Elimdeki 1600x işlemciyi 3600 veya 3600x ile takas yapmak istiyorum. Veya ayrı olarak da satabilirim." yazarak açtığın bu çıkmaza son ver. Hayırlı satış, takas ya da her neyse hayırlı olsun 😂

Hiç düşünme sat o paraya alıcı varsa.

Kardeşim nasıl bir ilan açtın bilmiyorum ama hayatımda ilk defa bu kadar arada kaldım. İşlemcimi satıyorsun, takas mı yapıyorsun ne yaptığını anlamak için ilanı bayağı okudum. Satılık işaretini değiştirip takas yaz. Ve açıklamaya da "Elimdeki 1600x işlemciyi 3600 veya 3600x ile takas yapmak istiyorum. Veya ayrı olarak da satabilirim." yazarak açtığın bu çıkmaza son ver. Hayırlı satış, takas ya da her neyse hayırlı olsun 😂
Hocam alıcı yerine satılık kısmını seçmişim onu düzeltmeyi göremedim. Yapılıyorsa tarif edin düzelteyim. 1600x işlemcim var. İlanda belirtilen kartlar ile takas yapmak istiyorum.
Hiç düşünme sat o paraya alıcı varsa.

Alıcısı var hocam Letgo'dan 2 kişi bekliyor ama almadan satmak istemiyorum. Alacağım işlemciyi hazırlarsam satacağım. Bu fiyattan derken dolar arttığı için her şey pahalı. Piyasaya biraz bakarsanız anlarsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı