R5 3600 RTX 2080 sistemde Metin2 ve Arma 3 oynarken ekranda yırtılma oluyor

BloodQuinn

Kilopat
Yer
Deutschland, Berlin
RAM
32 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
-
Ekran kartı
2080
Anakart
A320M EX Gaming
İşlemci
R5 3600
Sorunum şu; ekranda bu şekilde böyle yırtılmalar oluyor neden oluyor hiç bilmiyorum "Metin2 ve Arma 3" gibi oyunlarda bu şekilde yırtılmalar oluyor sebebini bilen var mı acaba?

VIDEO

Sorunum şu; ekranda bu şekilde böyle yırtılmalar oluyor neden oluyor hiç bilmiyorum "Metin2 ve Arma 3" gibi oyunlarda bu şekilde yırtılmalar oluyor sebebini bilen var mı acaba?

VIDEO

Monitörün destekliyorsa G-SYNC, desteklemiyorsa V-Sync, sorunun çözülmüyorsa driver oyun ayarlarında yırtılmaları azaltma modunu açmalısın. (NVIDIA hakkında bilgim yok ama eminim vardır.)

Monitörüm "Acer KG241Q", monitörün en altında sağ köşeden başlayıp ortaya kadar gelen siyah renklerde belli olan su kaçmış gibi bir şeyde var zaten şüpheleniyorum monitörden.

144 Hz olan modeli.

Hocam monitörünüzde G-Sync özelliği varsa mutlaka açın. Açmayı bilmiyorsanız veya G-Sync var mı yok mu öğrenmek istiyorsanız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bakabilirsiniz.

Hocam monitörünüzde G-Sync özelliği varsa mutlaka açın. Açmayı bilmiyorsanız veya G-Sync var mı yok mu öğrenmek istiyorsanız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoya bakabilirsiniz.
G-Sync maalesef yok FreeSync var :(

Evet DisplayPort ile kullanıyorum.

Monitörden kaynaklı sanırsam ya, alt+F10 aldım NVIDIA ile hiçbir şey görünmüyor videoda yırtılma falan.

bu videoya bir bakın hocam :)

bu videoya bir bakın hocam :)

Açınca çözüldü gibi :D deneyip yazacağım tekrardan.

Güncelliyorum düzelmemiş fontlar falan düzelmişti, yan monitöre atıyorum 6 yıllık monitörüm'de hiçbir şey yok tekrar ilk monitöre getiriyorum bozuluyor monitör alacağım en son çare.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı