R5 3600-RTX 5700XT sistem alınır mı?

Laptop pahali ve degerli ama fiyati saymazsak;

GTX1650M-yetersiz FHD.
RX 5700 XT-RX6600 gucunde, driver problem olmazsa ve stabil olursa, yeterli FHD.
AM4 3600- gelistirilebilir AM4 soket, Ryzen 5500 gucunde. Bu da yeterli. Buna RTX4060 da takilabilir mesela, ucundan besler.

Laptop ise fiyatlari cok pahali ama GTX1650 olsa da o da degerli. Ben takas ederdim ama daha iyi sistem de olabilirdi, alirlar miydi ya da takas ederler miydi bilemem, duz mantik boyle.

Monitor de 60Hz ama inşallah tuplu cikmaz.

Laptop fiyatları uçmuş 1650 olsa bile pahalılar. Abim 2 sene önce 7ye aldığı laptopu yenilemek istese şimdi 25-30 aşağısı kurtarmıyor.

OC olan denemeyi BenQ monitore yapmistim, ama bu Philips'i de kullandim. Cok isiniyordu ama bendeki modelle alakasi olabilir. Fena degil. Sanirim Türkçe dil destegi de vardi.

Laptop fiyatları uçmuş 1650 olsa bile pahalılar. Abim 2 sene önce 7ye aldığı laptopu yenilemek istese şimdi 25-30 aşağısı kurtarmıyor.

Laptop fiyatlari pahali ve degerliler ama arkadas laptop istemiyor. Şu an olabilecek şey daha iyi bir sistem olabilirdi ama alacak olan mechul, yoksa duz mantik o masaustu daha performansli ve gelistirilmeye acik.

Hocam PC sıfırlanmak uzere yardımların ıcın cok ama cok sağ ol Allah'a emanet ol umarım bır problem olmaz.

Sen de Allah'a emanet ol da, kasanin fanlarina baktim yesil logo gordum. Gamepower mi yaziyor orada?

Laptop fiyatlari pahali ve degerliler ama arkadas laptop istemiyor. Şu an olabilecek şey daha iyi bir sistem olabilirdi ama alacak olan mechul, yoksa duz mantik o masaustu daha performansli ve gelistirilmeye acik.

Sen de Allah'a emanet ol da, kasanin fanlarina baktim yesil logo gordum. Gamepower mi yaziyor orada?

Hocam telefona geçtim tam belli olmuyor ama bayağı fan var kasada ışıklı falan.

Hocam telefona geçtim tam belli olmuyor ama bayağı fan var kasada ışıklı falan.

İsikliysa iyidir ya, sorun yok (!)

Bakalim yarin ne diyecekler, bana gore takas etmek mantikliydi ama daha iyisi olabilirdi, o laptopun ikinci el fiyatina gore de karar vermek lazim. Laptop degerli ve pahali ama laptop isine gelmiyorsa mantigi yok.

Verdigi performans belli.

İsikliysa iyidir ya, sorun yok (!)

Bakalim yarin ne diyecekler, bana gore takas etmek mantikliydi ama daha iyisi olabilirdi, o laptopun ikinci el fiyatina gore de karar vermek lazim. Laptop degerli ve pahali ama laptop isine gelmiyorsa mantigi yok.

Verdigi performans belli.

Hocam sistemi eve kurdum her şeyi hallettim ilk yaptığım iş FurMark testi oldu GPU tam yükte 78-79 derecelerde 80 dereceyi görmedi 15 dk lık bir testte sürekli bu sıcaklıkta kaldı başından sonuna kadar üstüne çıkmadı%65 fan kullanımıyla.

Hocam sistemi eve kurdum her şeyi hallettim ilk yaptığım iş FurMark testi oldu GPU tam yükte 78-79 derecelerde 80 dereceyi görmedi 15 dk lık bir testte sürekli bu sıcaklıkta kaldı başından sonuna kadar üstüne çıkmadı%65 fan kullanımıyla.

Cok da kotu degil, FurMark sonucta; ortalamanin ustu denilebilir. 85 gecmezse problem yok zaten.

Geri
Yukarı