R5 3600 RX 5600 XT Valorant düşük performans

İşletim sistemi
Windows 10
Apex legends da tüm ayarları fulleyip ekran görüntüsünü atsanız yeter.
Eki Görüntüle 1238507
buyrunuz
Apex legends da tüm ayarları fulleyip ekran görüntüsünü atsanız yeter.
R5Apex_2021_12_10_23_10_12_993_LI.jpg

yardımlarınız için teşekkürler

RAM'lerinin hızı inanılmaz düşük öncelikle. Ben 3300X'imi 2x8 GB 3733Mhz RAM overclock ile kullanıyorum ve Valorant FPS değerlerim 250-300 civarı seyrediyor. Ekran kartım 6600 XT gerçi bunun bir önemi yok %40-50 ancak kullanılıyor.

Sen bu rehberi oku;

Bu da geçenlerde kaydettiğim video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM'lerinin hızı inanılmaz düşük öncelikle. Ben 3300X'imi 2x8 GB 3733Mhz RAM overclock ile kullanıyorum ve Valorant FPS değerlerim 270-300 civarı seyrediyor. Ekran kartım 6600 XT gerçi bunun bir önemi yok %40-50 ancak kullanılıyor.

Sen bu rehberi oku;

Bu da geçenlerde kaydettiğim video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
teşekkürler peki herhangi bir video ver mıdır yardımcı olabilicek?

@HexRldz RAM'lerinin normal frekansı ne ise attığım dakikadan yapıldığı şekilde o frekansı seçip kaydedip çıkman gerekiyor. 3000-3200Mhz artık neyse o olacak. İnce ayar yapmadan tabii 3733Mhz kullanamazsın. Şu anda ihtiyacın da yok.

@HexRldz RAM'lerinin normal frekansı ne ise attığım dakikadan yapıldığı şekilde o frekansı seçip kaydedip çıkman gerekiyor. 3000-3200Mhz artık neyse o olacak. İnce ayar yapmadan tabii 3733Mhz kullanamazsın. Şu anda ihtiyacın da yok.

peki sizce fps de bu kadar kayıp sağlamamın nedeni ram in 2133 mhz olması olabilir mi?

Geri
Yukarı