R5 3600 RX 5600XT vs i5 9400F RTX 2060

A

AMD yazılım sıkıntılarını çoğunu giderdi bu AMD düşmanlığı nedir Ryzen 5 3600 5600 XT öneririm çok daha iyi bir ikili olacaktır 5600 XT BIOS güncellemesi ile oyunların %85'inde RTX 2060'ı geçiyor geçemediği oyunda 10 FPS fark yaratmıyor 3 FPS 4 FPS.

AMD düşmanlığı? :D 3 senedir AMD kullanıyorum ve halen de kullanmaya devam ediyorum şu an kullandığım kart 5600 XT ve 3600. Yazılım konusunda problemli kardeşim PROBLEMLİ anlayın artık. Yok düşmanlıkmış bilmem ne. Yeni gelen güncellemeyi yaptım. Sonuç? Halen hatalar alıyorum. Demek ki bazı şeyler düzeltilememiş.
Amd düşmanı olsam neden gidipte binlerce lira para veriyim.

1. sistem.
İşlemci zaten daha iyi. Ekran kartı konusnda RX 5600 XT Pulse modeli ısınma sorunları yaşamayan bir kart. Driver sorunları da düzeldi. Hatta en güncel BIOS ile performansı %15-20 artıyor ama dikkat edin Pulse modeli o güncellemeyi alıyor mu emin değilim.
Pulse modeli alıyor hocam.

O yuzden her gun rx5xxx serisi ile sorunlu ekran sikintisi konusu aciliyor
Bence daha bu konu hakkında konuşmaya gerek yok. Her insan bazı şeyleri başına gelmeden bilemiyor. RX560 kullanırken driver sıkntıları var diyenlere fanboy derken 5600xt geçiş yaptığımda resmen şok oldum. Halen devam etmekte olan bir sorunum daha var. Profilimden bakabilirsiniz. Bir sürü sorunla uğraştım şimdi de bu geldi. Oysaki güzelim rx560 sıkıntı yoktu.

Insanlarin yasadigi hatalari gormesem soylemezdim boyle bir sey ama birinin daha no signal veya oyunlarda fps dusuklugu yasamasi uzucu. Insanlar Turkiye'de kolay para kazanmiyor bir bilgisayar alip 6-7 yil kullaniyor. 5-6 yil sikintili gececegine ekran kartinin omrunu doldurdugu zaman sikinti yasasin.

İkisi de değil.

Şu sistemde işlemciyi R5 3600, SSD'yi Toshiba OCZ yaparak alınız.

Dostum onun yerine bu sistemi al daha mantıklı.
Teşekkür ederim. PSU sıkıntı yaratır mı? Başka forumda görmüştüm. PSU yetersiz deniliyor ve ileride PC'ye sıkıntı verebilirmiş doğru mu?

Bu arada tam bir C4 PSU o.

Yeni konular

Geri
Yukarı