R5 3600 RX 5700XT sistem oyunlarda reset atıyor

CagLy10

Decapat
Yaklaşık 9 ay önce sistem topladım, ilk aylarda hiçbir sorun yoktu fakat 2-3 ay sonra PC yüksek bir oyun oynadığımda kendini resetlemeye başladı. Sorunun neyde olduğunu çözemedim, yani her oyunu kaldıracak PC var ama oynayamıyorum. Çok rahatsız edici bir durum :)

R5 3600.
ASUS TUF RX 5700 XT
ASUS Prime B450M-K
Toshibs OCZ 500 GB RC500
G.Skill 2x8 3200MHz
Thermaltke versa J25 650W 80+

https://www.amd.com/en/support/grap...d-radeon-rx-5700-series/amd-radeon-rx-5700-xt buraya girin Windows 10 64 bite tıklayın 2. olan recommened WHQL diye yazıyor.

Teşekkürler.

https://www.amd.com/en/support/prev...d-radeon-rx-5700-series/amd-radeon-rx-5700-xt şu an 6800XT kullanıyorum ancak 5700XT kullandığım dönemde 20. 12.1 sürücüsünü kullanıyordum hiç problem yaşamadım.

Teşekkürler.
Teşekkürler.

Teşekkürler.

Arkadaşlar selam yaptım dediklerinizi de bir şey soracağım ben şimdi Radeon'dan tekrar voltaj ayarlama kısmına girsem bir şey olur mu? Fan hızı falan.
Teşekkürler.

Teşekkürler.

Arkadaşlar selam yaptım dediklerinizi de bir şey soracağım ben şimdi Radeon'dan tekrar voltaj ayarlama kısmına girsem bir şey olur mu? Fan hızı falan.

Yani undervolt yapsam şimdi aynı sorunun olma ihtimali var mı?

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Teşekkürler.

Yani undervolt yapsam şimdi aynı sorunun olma ihtimali var mı?

Sorun olabilir olmayadabilir ancak çok ihtiyacınız yoksa yapmayın olursa da aynı şekilde silip yüklerisiniz.

Arkadaşlar sorun bugün 2-3 kez daha oldu çözüm değilmiş demek ki. Başka yardım edecek varsa sevinirim yoksa da nasip :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izleyin.

Bakıyorum da bugün WattMan bildirimi gelmedi.
Bugün denedim bayağı ama hiçbir sıkıntı olmadı bakalım nolacak ileride teşekkürler herkese özellikle @The G.O.A.T

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı