R5 3600 RX 6600 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Corsinn

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 2X8
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
B450 AORUS PRO
İşlemci
R5 3600
Öncelikle merhaba, 2. el bir ekran kartı aldım ve bilgisayarıma format attım bundan itibaren ara ara mavi ekran ya da bilgisayar tamamen donup takılı kalma sorunları oluyor. Acaba şu mavi ekran minidump dosyamı inceleyip bana yardımcı olabilir misiniz?

Google Drive: Sign-in buyrun link burada. biraz geç döndüm kusura bakmayın
Ayrıca lost ark adlı mmo oynarken belli aralıklara ekranda pixel yırtılmasına benzer bişeyler oluyor aradan biraz zaman geçince tekrar oluyor ama daha farklı bir oyunda karşılaşmadım rainbow six siege yada cs go gibi oyunlarda karşılaşmadım. kartı alalı daha 1 hafta olmadı eğer kart ile alakalı ise iade etmek isterim bana yardımcı olur musunuz? Ayrıca bu son söylediğim sorunun da konu ile alakası var mı bilmiyorum ayrı bir konu başlığı açmak istemedim. Teşekkür ederim

Google Drive: Sign-in buyrun link burada. biraz geç döndüm kusura bakmayın
Ayrıca lost ark adlı mmo oynarken belli aralıklara ekranda pixel yırtılmasına benzer bişeyler oluyor aradan biraz zaman geçince tekrar oluyor ama daha farklı bir oyunda karşılaşmadım rainbow six siege yada cs go gibi oyunlarda karşılaşmadım. kartı alalı daha 1 hafta olmadı eğer kart ile alakalı ise iade etmek isterim bana yardımcı olur musunuz? Ayrıca bu son söylediğim sorunun da konu ile alakası var mı bilmiyorum ayrı bir konu başlığı açmak istemedim. Teşekkür ederim
Erişime açsaymışsın keşke :) Monitörde FreeSync açık mı? veya var mı? AMD Radeon ayarlarına da bakmak gerek önce şu mavi ekranı bir halledelim.

İlk olarak en sona baktığımda RainbowSix.exe'de BEDasiy.sys crash görüyorum. ??\C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye\BEDaisy.sys Ne gibi sorun oldu Rainbow'da?
Bir de RAM kullanımı ne kadar?
Mavi Ekrana sebep olabilecek başka bir şey göremedim minidump dosyasında.

yani genel olarak rainbowda gözüme çarpan bir sorun olmadı. genel olarak ram kulanımım oyunlarda iken ortalama 13GB ila 14GB arası. Şunu ekleyeyim geçenlerde lost ark ve rainbowu aynı anda açtım ikiside aynı anti cheat yazılımını kulanıyorlar bununla alakalı bir sorun mudur? Sanırım o gün olmuştu bu mavi ekran, ikisini aynı anda oynuyordum kapattım lost arkı rainbowa devam ettim öyle mavi ekran vermişti sanırım

yani genel olarak rainbowda gözüme çarpan bir sorun olmadı. genel olarak ram kulanımım oyunlarda iken ortalama 13GB ila 14GB arası. Şunu ekleyeyim geçenlerde lost ark ve rainbowu aynı anda açtım ikiside aynı anti cheat yazılımını kulanıyorlar bununla alakalı bir sorun mudur? Sanırım o gün olmuştu bu mavi ekran, ikisini aynı anda oynuyordum kapattım lost arkı rainbowa devam ettim öyle mavi ekran vermişti sanırım
Benim gördüğüm sorun belirttiğim gibi BattleEye ile alakalı. Silip tekrar yüklersen sorun çözülebilir sadece onu gördüm dosyada çünkü.

Mert bey çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve yardımcı olduğunuz için.
Ekranda yırtılma ya da ona benzer sorunumu buradan mı anlatayım yoksa yeni bir konu açmamı mı öneririsiniz? video kaydı aldım YouTube yükleyip sorunumu göstereceğim.

Geri
Yukarı