R5 3600-RX5600 XT sistem uyumlu mu?

Herkese teşekkürler ilk mesajımda belirttiğim tüm parçaların siparişini verdim. Kasa olarakta 6 adet fan içeren uygun fiyatlı, mesh ve büyük bir kasa olan powerboost vk-e03c modelini seçtim, hakkında fazla detay bulamadım ama gelince bakalım görücez. Psu'nun ise halen siparişini vermedim uygun fiyatlı diye rampage 600w alacaktım ama kalitesine güvenemiyorum bu yüzden sistemimi riske atmak istemedim.

Aklımda Sharkoon shp650 650w 80+ almak var:

Bir diğer model ZALMAN ZM600-LXII 600W. Zalmanın iyi bir marka olduğunu biliyorum ancak 80+ sertifikası yok sanırım:

sizce nasıl psu'lar? veya 400-450 tl yi geçmeyecek şekilde (daha m2 ssd masrafım ve wifi kartı masrafım var) minimum 600w bir psu önerir misiniz (minimum 600w diyorum çünkü ileride rx5700 xt'ye geçeceğim.)

Son düzenleme:
İleriye dönük olmasını istiyorsanız biraz aşıp High Power Element BR tercih edin. Sharkoon'un o PSU modeli alınmaz.

İleriye dönük olmasını istiyorsanız biraz aşıp High Power Element BR tercih edin. Sharkoon'un o PSU modeli alınmaz.

teşekkür ederim wifi kartı için öneriniz var mıdır? sizce usb wifi adaptörleri yeterince verimli mi? Model tavsiyeniz varsa görmek isterim

Yeni konular

Geri
Yukarı