Çözüldü R5 3600 sistem ekran kartsız görüntü verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Baykara

Decapat
Daha fazla  
Şu anda elimde B450 Tomahawk Max, AMD Ryzen 5 3600, Samsung 870EVO 500GB SSD, MSI MAG100 kasa, HyperX Fury 8 GB RAM, bir de 600 ya da 650W'luk PSU almak istiyorum. Bu sistemi ekran kartı almadan çalıştırabilir miyim? Görüntü verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben phenom ii x4den sonra yeni yeni amd geçiyorum tekrar. Ekran kartsız denememiştim hiç bir kartı. Kesin çıldırırdım denesem😅
Aynen öyle AMD Intel gibi en azından görüntü verecek bir şeyler koysa güzel olacak. Hele şu zamanda Intel almak mecburi resmen. 3600 yerine 10400 al CS ve Valo oynarsın en azından.

Aynen öyle AMD Intel gibi en azından görüntü verecek bir şeyler koysa güzel olacak. Hele şu zamanda Intel almak mecburi resmen. 3600 yerine 10400 al CS ve Valo oynarsın en azından.
Valla hocam niyetim var aslında bu aralar bir sistem daha kurmaya Intel öncelikli olacak bu sefer. i5 2500k ve i7 2600k favori işlemcilerimdi eskiden 😅 10400 de listeye ekliyorum 👍
Hocam bide alakasız olacak ama en vasat pcie3.0 ekran kartını taksanız dahi ekran verir dimi onda bir kısıtlama yok?

Son düzenleme:
Valla hocam niyetim var aslında bu aralar bir sistem daha kurmaya Intel öncelikli olacak bu sefer. i5 2500k ve i7 2600k favori işlemcilerimdi eskiden 😅 10400 de listeye ekliyorum 👍

Hocam bide alakasız olacak ama en vasat pcie3.0 ekran kartını taksanız dahi ekran verir dimi onda bir kısıtlama yok?
Her türlü verir görüntü. Bu aralar düşük bütçede Intel daha iyi.

Geri
Yukarı