R5 3600 Sistem için 550W 80+ PSU önerisi

High Power olanı öneririm.
Abartmanın mantığı yok. Cooler Master ile sorun yaşayan çok görmüş olabilirsiniz ama Rampage'den fazla olmasının imkanı yok. Bilmiyorsanız bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın. Cooler Master önermiyorum deyip Rampage PSU kullandığını belirten birinden ne beklersin ki zaten. :)
Tamam Cooler Master alın ne diyeyim. Çoğu modeli ses çıkarıyor söyleyeyim. Ama High Power, FSP varken CM alınmaz bence. Rampage düşük kalite, CM orta kalite, FSP, High Power , Corsair zirvedir benim için.

Nerede güç kaynağı önerisi başlığı açılsa marka farketmeksizin patlayan havaya uçan PSU yorumları görüyorum. Hangi markaya güveneceğimi şaşırdım :D Her markanın sorunlu ürünleri vardır illaki diyip coolmasterda karar kıldım sanırım :)

Nerede güç kaynağı önerisi başlığı açılsa marka farketmeksizin patlayan havaya uçan PSU yorumları görüyorum. Hangi markaya güveneceğimi şaşırdım :D Her markanın sorunlu ürünleri vardır illaki diyip coolmasterda karar kıldım sanırım :)
Doğru söylüyorsun. Her markanın sorunlu modelleri olabiliyor. Bazı yerlerin elektrik altyapısı çok kötü, o da etkiliyor tabii. Güvenilir marka alırsan gerisi şans artık. Bozulursa garanti ilgilenir zaten.

Evet, her markanın sorunlu ürünleri vardır. Ama MWE serisi sorunlu değil. Eğer sorunlu olsaydı her alan kullanıcıda sorun çıkardı ve bir sürü şikayeti olurdu. Ayrıca sorunlu PSU'lar, bu listede üst katmanlarda da bulunmazlar. Bu PSU'da üst katmanlarda bulunuyor.

Cooler Master MWE 550W, sizin için en ideal seçim olacaktır. Eğer aklınızda hala bir soru işareti varsa bütçeyi aşıp bu ürünü almanızı öneririm ;

Evet, her markanın sorunlu ürünleri vardır. Ama MWE serisi sorunlu değil. Eğer sorunlu olsaydı her alan kullanıcıda sorun çıkardı ve bir sürü şikayeti olurdu. Ayrıca sorunlu PSU'lar, bu listede üst katmanlarda da bulunmazlar. Bu PSU'da üst katmanlarda bulunuyor.

Cooler Master MWE 550W, sizin için en ideal seçim olacaktır. Eğer aklınızda hala bir soru işareti varsa bütçeyi aşıp bu ürünü almanızı öneririm ;
Sitede Rampage bulamadım. En alt seviyeninde altında sanırım. :( Aa buldum o kadar kötü değilmiş :)

Sitede Rampage bulamadım. En alt seviyeninde altında sanırım. :( Aa buldum o kadar kötü değilmiş :)
Hala Rampage diyor. Dalga mı geçiyorsun sen? O kadar laftan sonra hala anlamadınmı arkadaşım. Sana niye laf anlatamıyoruz biz? Foruma trollemeye mi geldin anlamadımki.

Marka sayıp bunlar iyidir deyince hiçbir şey anlamadığınızı direkt anlıyorum.

Sadece marka sayıp bunlar iyi demek yerine şu şu modelleri iyi deyin. X, Y, Z diye sayıyor, sanki o markaların bütün, dünyada ne kadar varsa alayı zirve. Anlıyorum.

CM MWE 550 gayet iyi.

High Power'a zirve deyip CM'ye orta kalite dedi, ironiydi umarım bu. Bir konuya girdiğimde illaki olmak zorunda herhalde bu tür tipler. Sanki hepsini kullandı da, inceledi de...

Geri
Yukarı