R5 3600 sistem ilk açılışta çok yavaş

Yusuf NUR

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 1.5 ay önce bilgisayar aldım.

Çok şükür her şeyi gayet iyi fakat bir sorunum var başlıkta belirttiğim gibi ilk açılışta bilgisayar çok kasıyor. Reset atmam halinde hiçbir problem kalmıyor. Bilgisayarda virüs yok. Kasada herhangi bir toz yok. Sistemin gücü ile ilgili problem yok aşağıya sistemi bırakıyorum;

MSI B450-A PRO Max.
AMD R5 3600.
MSI GeForce GTX1660 Super Gaming.
G.Skill 3000 MHz 8x2 RAM.
Cooler Master Elite V3 600W 78+
Cooler Master MB501L.
Kingston HyperX Fury 480GB RGB SSD.

Merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 1.5 ay önce bilgisayar aldım.

Çok şükür her şeyi gayet iyi fakat bir sorunum var başlıkta belirttiğim gibi ilk açılışta bilgisayar çok kasıyor. Reset atmam halinde hiçbir problem kalmıyor. Bilgisayarda virüs yok. Kasada herhangi bir toz yok. Sistemin gücü ile ilgili problem yok aşağıya sistemi bırakıyorum;

MSI B450-A PRO Max.
AMD R5 3600.
MSI GeForce GTX1660 Super Gaming.
G.Skill 3000 MHz 8x2 RAM.
Cooler Master Elite V3 600W 78+
Cooler Master MB501L.
Kingston HyperX Fury 480GB RGB SSD.

Neden kasiyor bilmiyorum ama kasada ki reset tusu bir zamandan sonra zararli olmaya basliyormus. Cok fazla kullanmayin. Mesaj yazdigim için One cikacaktir konunuz. Umarim cozulur.

Neden kasiyor bilmiyorum ama kasada ki reset tusu bir zamandan sonra zararli olmaya basliyormus. Cok fazla kullanmayin. Mesaj yazdigim için One cikacaktir konunuz. Umarim cozulur.
Teşekkür ederim fakat konuda söylediğim virüs yoku ezbere söylemişim biraz.2 haftadır bilgisayara bir şey yüklemediğim için virüs yok sanardım 3-4 kez tam tarama yaptım internet kafedeki çok bilmiş abimizin driverpack inin hala sorun çıkarttığını gördüm.Cevabınız için teşekkürler

Geri
Yukarı