OpenCore R5 3600 sistem macOS ınstaller seçildikten sonra verbose satırları gelmeden yeniden başlıyor

Turkifier

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Honor MagicBook X15: Intel Core i5-10210U, Intel UHD Graphics 620, Realtek® ALC256 Codec, Intel® Wireless-AC 9560 160MHz, Western Digital SN730 512GB NVMe SSD ile 2400MHz 8GB (4x2) Samsung RAM.
RAM
G.SKILL RipJawsV 3000 MHz CL16 DDR4 (2x8 GB)
SSD veya HDD modeli
Hikvision Desire(S) 512 GB 3D NAND SSD
Ekran kartı
Sapphire HD 7850 Dual-X 1 GB
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Dortania kurulum kılavuzu içeriğini sıfırdan başlayarak bir bir uyguladıktan sonra, süreç içerisinde config.plist dosyasında onlarca kez değişiklik yapmış olmakla birlikte, bilgisayarı yeniden başlattım ve USB belleğimi seçtim, ardından "picker" açıldıktan sonra macOS ınstaller'ı seçtiğimde (ki bu olay yaklaşık beş saniye içerisinde gerçekleşiyor) "aapl: #[eb" ile başlayan yazılar akıyor ancak verbose satırları ekrana gelmeden bilgisayar yeniden başlıyor. Yeniden başladıktan sonra bazen Windows başlıyor, bazen "OC: Failed to load Configuration!" yazısı çıkıyor ve öylece duruyor.

Kurulum belleğini Hackintosh dizüstü bilgisayarımda -macOS 12.7.4 dosyasını kullanarak- "createinstallmedia" yöntemiyle hazırlayıp belleğin EFI bölümüne EFI klasörümü kopyaladım.

EFI klasörümü ve OpenCore log dosyasını da ekliyorum.

Generic Ryzen dediğiniz buysa zaten oradaki "config" dosyasının üzerine eklemeler yaparak yaptım işlemleri.

Yaşadığım sorun budur bu arada.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı