R5 3600 sistem yükseltme

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi forumlar. Sistemim;

MSI MPG B550 GAMING Plus.
Ryzen 5 3600+MSI Core Frozr L.
Team t-Force 16 GB 3200MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X.
JD le 240GB SSD.
Dell 4ms 75Hz 23.8.

Şimdi bu sisteme ben kesin olarak 1 TB HDD 512 GB M.2 SSD ben kendim ekleyeceğim. Şimdi stajım başlıyor, ayda 730 TL alacağım. Staj 7 ay olacak. Sizce o parayla ben ne yapmalıyım?

Biliyorum. Zaten kullandığım SSD'yi öylesine almıştım güzel indirimdeydi. Sıkıntı yaşatmadı ama iğne üstündeyim yani her an bir şey olabilir.

Bu kadar mı?

Hocam biraz da kendinize ayırın, çok istiyorsanız çıkınca 3060 veya RX 6000 serisinden bir kart alabilirsiniz ama gerek yok.

Biliyorum. Zaten kullandığım SSD'yi öylesine almıştım güzel indirimdeydi. Sıkıntı yaşatmadı ama iğne üstündeyim yani her an bir şey olabilir.

Bu kadar mı?

Ekran kartınız ve anakartınız gayet güncel. İşlemciniz oldukça iyi. Ekstra ekipman almak isterseniz siz bilirsiniz ama boş yere para harcamaya da gerek yok diyorum.

Hocam biraz da kendinize ayırın, çok istiyorsanız çıkınca 3060 veya RX 6000 serisinden bir kart alabilirsiniz ama gerek yok.

Açıkçası çok FPS manyağı değilim ama RTX teknolojisinden yararlanmak çok isterim. Acaba benim kartı satıp üstüne biraz ekleyip 2. el bir RTX2070 veya 2070 Super almak mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı