R5 3600 sistem yükseltme

Açıkçası çok FPS manyağı değilim ama RTX teknolojisinden yararlanmak çok isterim. Acaba benim kartı satıp üstüne biraz ekleyip 2. el bir RTX2070 veya 2070 Super almak mantıklı mı?
Öyle bir şey yapmayın. He ille mevcut kartı satacaksanız, yeni seçim noktasında RTX 3060-Ti-Super(Henüz belli değil.) ekseninde bir şey olabilir ama işlemciniz ile 1080p'de nasıl çalışır onu da incelemelere göre hareket ederek belirlersiniz.

A.

Öyle bir şey yapmayın. He ille mevcut kartı satacaksanız, yeni seçim noktasında RTX 3060-TI-super(henüz belli değil.) ekseninde bir şey olabilir ama işlemciniz ile 1080P'de nasıl çalışır onu da incelemelere göre hareket ederek belirlersiniz.

Anladım teşekkürler yazan herkese.

Öncelikle SSD nizi değiştirin. Sizlere bunu öneririm ;

Bir de M.2 ekleyelim;

İkisi toplam 1TB ediyor.
Şu an elinizde olan JD i çöpe atın gitsin.
Zaten bu 2 SSD yi 2 aylık maaşınızla alabilirsiniz.

Onun dışında RAM miktarınız, işlemciniz ve ekran kartınız iyi.

Paranızı biriktirip monitör falan alabilirsiniz.

Açıkçası çok FPS manyağı değilim ama RTX teknolojisinden yararlanmak çok isterim. Acaba benim kartı satıp üstüne biraz ekleyip 2. el bir RTX2070 veya 2070 Super almak mantıklı mı?

Hocam RTX 3060 almanızı tavsiye ederim, yakın zamanda tanıtılacaktır, 2070S seviyesinde olabilir ayrıca daha iyi bir RTX ve DLSS performansına sahip olacak. Ama RTX dışında gereksiz, elinizdeki kart zaten iyi.

Geri
Yukarı