R5 3600 sistemde Windows 11'e geçilmeli mi?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, ben hala Windows 10 kullanmaktayım. Sistemim aşağıdaki gibi, oyun ve yazılım çizim programları kapsamında Windows 11 şu an stabil mi? Bir de sormak istediğim bir konu var kuruluma başlamadan yapmam gereken bir ayar var mı? Windows 10 gibi UEFI boot yapıp kurabilir miyim? Technopat'ta Recep Baltaş'ın sunduğu Windows 11 başlığından ISO dosyasını indirsem onu kullanabilir miyim?

• MSI Mortar Max B450M.
  • Ryzen 5 3600 6/12t
  • Zotac RTX 3070 8 GB.
  • Kingston NV2 NVMe 500 GB.
  • Samsung NVMe SSD 256 GB.
  • 2 adet SATA SSD 240 GB + 128 GB.
  • Thermaltake Smart RGB 600W 80+
  • Acer VG240 24" monitör.
  • 16 GB Corsair RAM 3600 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 stabil değil Windows 10 da kalmanı öneririm.

Windows 11 pro kullanıyorum 1 defa mavi ekran aldım. Arada takılmalar oluyor ama Windows 10 da böyle şeyler yaşamadım. Bence stabil olana kadar Windows 10'da kalmanı tercih ederim.

Çok bekledim de hocam geçmek için en son yeniden sıfır kurulum yapmak istiyorum komple oyun dosylarına kadar, o yüzden acaba geçsem mi diye düşünüyorum.

Geçmeyin Windows 10 da kalın.

Windows 11 pro kullanıyorum 1 defa mavi ekran aldım. Arada takılmalar oluyor ama Windows 10 da böyle şeyler yaşamadım. Bence stabil olana kadar Windows 10'da kalmanı tercih ederim.
Anladım hocam peki bu Windows 11 Pro Recep beyin açtığı konuda consumers editions ta var mı dır ?

Anladım hocam peki bu Windows 11 Pro Recep beyin açtığı konuda consumers editions ta var mı dır ?
Onun ne olduğu hakkında bilgim yok araştırıp sana geri döneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı