R5 3600 sisteme 2100 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2200
Evet 1660S arasında 10FPS fark var ama oyundan oyuna göre de değişiyor. Bu arada sizin önerdiğiniz kart 1660 Ventus modeli. Ventus modelleri de ısınan modellerdir ki oldukça konuları da mevcut. 5500XT 1660'dan daha iyi - 1660S'den kötü dedim ben zaten.

5500XT 8 GB alabilirsiniz. Düz 1660'a pek bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI GTX 1660 Ventus alınır mı? | Technopat Sosyal.

Pek kaliteli malzemelerden yapılmıyor. Ventus modelleri ile ilgili sıcaklık sorunları da oldukça mevcut. Orada bile yük altına 71'lerde dolanıyor. RX 580'in 75'lerde dolaştığını da hatırlatayım.

Almışken daha performanslı bir kartı almak daha mantıklı. He bu arada 5500XT AMD'nin 5000 serisinde en sorunsuz modeli.

70 derece kötü bir sıcaklık değil. O konuları atar mısın? Forumda biri kullandığım Ventus ekran kartı yük altında 63 derece oluyor demişti.

Ventus serisinin özellikle 2060 versiyonu aşırı sıkıntılı.
RTX 2060 Ventus XS sıcaklık değerleri | Technopat Sosyal
Ryzen 5 2600 ve MSI RTX 2060 Ventus Sıcaklık Değerleri | Technopat Sosyal
RTX 2060 Ventus XS sıcaklık değerleri yüksek | Technopat Sosyal
MSI Ventus RTX 2060 Sıcaklık Değerleri Normal mi? | Technopat Sosyal
Ventus RTX 2060 XS OC yüksek sıcaklık | Technopat Sosyal
MSI Ventus RTX 2060 XS %80 fan hızında 78-79 derecede çalışma | Technopat Sosyal
2060 ile aynı soğutmaya sahip o model. Sizce sorunlu modelin soğutması aynı olan bir model alınır mı? Aynı fiyata 5500XT varken 1660 bakılmamalı.

70 derece kötü bir sıcaklık değil. O konuları atar mısın? Forumda biri kullandığım Ventus ekran kartı yük altında 63 derece oluyor demişti.

O kart ile 63 derece görmek gerçekten çok zor. Termal macun değiştirmiş, hava akışı muhteşem bir kasadadır muhtemelen.

Sistemi aldınız mı?
Eğer almadıysanız işlemciyi i5 10400F yapın anakartı MSI H410M-A PRO alın bütçenizi arttırıp daha iyi bir ekran kartı alabilirsiniz bir de PSU modeli nedir?

Sistemi 5 ay önce aldım bir önceki soruma bakarsanız neden yeni ekran kartı aldığım hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz şu anki ekran kartım RX 5600 XT.

Geri
Yukarı