R5 3600 sisteme PSU önerisi

bloodwing

Centipat
Daha fazla  
Selam ben PC alacağım fakat aklıma bir şey takıldı sizce Sharkoon 650W SHP650 V2 80+ güç kaynağı alınır mı sistem bileşenleri R5 3600 ve 1050 Ti lp(Low profile) sizce alınır mı akım koruması falan var mı bunlar dışında 2 seçeneğim var 1-Power Boost 650W Fury 80+ white, 2-Thermaltake 550W TR2 s 80+ sizce hangisini alayım? Hangilerinin akım koruması var? Bilgisayarım çöp olsun istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç birini tavsiye etmem. Bütçe ne kadar? @Rivadex in attığ CX 550F RGB fiyatı çok iyi. Siyahı da aynı fiyat bu arada. Alabilirsen net CX F al.

Çöp olsun istemiyorsan daha iyi markalara bakmalısın;

Çöp olsun istemiyorsan daha iyi markalara bakmalısın;
Pylon 550W asla alınmaz. Hatta 650W da pek alınır değil. Fiyatları çok arttı.

CX 550F daha ucuz ve daha iyi.
550F Pylon'dan daha iyi öyle mi?
CX 550F Korumaları;
OVP / UVP / SCP / OTP / OPP
Pylon Korumaları
OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, OTP, NLO, SIP
Bu arkadaş elektrik sorunundan yakınıyor RGB merakından değil. Topoloji olarak en iyisi ise Cooler Master MWE modelidir. Üstelik o modelde ses problemi olduğunu da okudum forumda yine de alacak arkadaş kendisi versin kararını.

550F Pylon'dan daha iyi öyle mi?
CX 550F Korumaları;
OVP / UVP / SCP / OTP / OPP
Pylon Korumaları
OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, OTP, NLO, SIP
Bu arkadaş elektrik sorunundan yakınıyor RGB merakından değil. Topoloji olarak en iyisi ise Cooler Master MWE modelidir. Üstelik o modelde ses problemi olduğunu da okudum forumda yine de alacak arkadaş kendisi versin kararını.
CX F tier B, Pylon D. CX F DC-DC-LLC, Pylon DC-DC. Koruma sayısı herşeye de bedel değil. CX F daha iyi. RGB veya modüler olduğu için önermedim onu.

CX F sevmiyorsan ayrıca 15 TL verip MWE BRONZ V2 600W daha iyi, onu alsın.

Cooler Master MWE 600 W MPE-6001-ACABW-BEU Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ama tavsiyem CX F.

İncelemelerde ayrıca Pylon a sesli denmiş, CX F sesli vs demiyor.

Geri
Yukarı