R5 3600 sisteme RX 6800 XT ekleme vs RTX 3070 Ti sistem

650 PSU yeterli olacaktır. Kullanmaya başla inşallah sorunsuz devam edersin. Ekran kartı kötü bir ekran değil zaten. Günümüzde RTX de NVIDIA biraz daha önde. Biraz grafik var ama aman fark yok.

Amazon Almanya'dan alırken LHR diye yazmıyordu.

ASUS GeForce TUF RTX3070TI O8G Gaming 8GB GDDR6X 256bit OC 2xHDMI 3xDP Ekran Kartı

Sımdı bır arkadas ıslemcım için sorun olur dedı fakat dun burada konu açtım ve 1440P'de gayet ıyı dedıler kafam karıştı. Tecrubeyle sabıt dıyor ama YouTube'da hiçbir vıedeoda herhangı bır sorun yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sımdı bır arkadas ıslemcım için sorun olur dedı fakat dun burada konu açtım ve 1440P'de gayet ıyı dedıler kafam karıştı. Tecrubeyle sabıt dıyor ama YouTube'da hiçbir vıedeoda herhangı bır sorun yoktu.

Sorun olduğu zaman değiştirirsin. Sorun olacağının garantisi yok. 3600 işlemci 5600 işlemciden bir iki gömlek aşağıda bir işlemci. Ben işini göreceğini düşünüyorum. Kullanmaya başla bence.

650 PSU yeterli olacaktır. Kullanmaya başla inşallah sorunsuz devam edersin. Ekran kartı kötü bir ekran değil zaten. Günümüzde RTX de NVIDIA biraz daha önde. Biraz grafik var ama aman fark yok.

Amazon Almanya'dan alırken LHR diye yazmıyordu.

ASUS GeForce TUF RTX3070TI O8G Gaming 8GB GDDR6X 256bit OC 2xHDMI 3xDP Ekran Kartı

Aslında cepten ekstra bır şey çıkmayacak, parcaları satacağım. Su an ılanda bir de monitörüm var. Yanı kafamı karıstıran yenı sıstemde butun parcalar yukselecek ve sıfır olacak. 3070 Ti 1440p için yeterlı bir ekran kartı. Parayı dusunmeden hangısı daha avantajlı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı