R5 3600 sistemin ederi nedir?

Teşekkürler o zaman iyi akşamlar.
2 hafta önce olsa arkadaşların verdiği 8000 fiyatını normal bulabilirdim ama arada geçen sürede piyasa çok değişti. Yani bu fiyat fazla iyimser. Şuan sadece 1660S'i 7000 civarlarına satabilirsin ki sarı sitede çok daha fazla fiyat çekiyorlar bu ekran kartına. Yani diyeceğim 8000'e sistemin çok ucuza gitmiş olur.

Son düzenleme:
2 hafta önce olsa arkadaşların verdiği 8000 fiyatını normal bulabilirdim ama arada geçen sürede piyasa çok değişti. Yani bu fiyat fazla iyimser. Şu an sadece 1660S'i 7000 civarlarına satabilirsin ki sarı sitede çok daha fazla fiyat çekiyorlar bu ekran kartına. Yani diyeceğim 8000'e sistemin ucuza gitmiş olur.

Hmm bende baktım sarı siteye doğru söylüyorsun peki o zaman ne kadar fiyata koymalıyım mantıken sırf işlemcim bile 8000TL ediyor geri kalan parçaları saymassam 9500 9000 gibi bir fiyat nasıl sizce?
Hmm bende baktım sarı siteye doğru söylüyorsun peki o zaman ne kadar fiyata koymalıyım mantıken sırf işlemcim bile 8000TL ediyor geri kalan parçaları saymassam 9500 9000 gibi bir fiyat nasıl sizce?
(işlemcim ile birlikte demek istedim yanlış anlaşılmasın)

Geri
Yukarı