R5 3600 ve 2060 düşük performans

IBerdush

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar, ASUS ROG 2060 ekran kartı ve Ryzen 5 3600 işlemciye sahibim, CoD Warzone oynuyorum. Bundan 1 hafta öncesine kadar görüntüde kullandığım ayarlar mevcutken aldığım FPS 130-115 arasıydı ve son 2-3 gündür FPS'im 115-80 aralarında geziyor ve ben performans kaybı olduğunu düşünüyorum ve bilgisayarıma formatta attım, sorun yine aynı gözüküyor. MSI Afterburner'dan görüntülerim de mevcut, sizce ters giden bir şeyler var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

2.png
3.png
settings.png
1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorun yok gibi gozukuyor ama bilmiyorum hangi ayarlarda oynuyorsunuz oyunu normal FPS'ler olabilir.
hocam 1 hafta önce menüde 53 C çalışan ekran kartı oyunda 62-63C kadar çıkıyordu. Ama şuan menüde 53C oyundada 53-55C aralarında geziyor ve fpsim daha önceye göre net düşük
Donanımsal olarak bir sorun göremedim.
Userbenchmarkta bilgisayarım performansının tam %30-40 altında çalışıyor gösteriyor nedendir gerçekten çözemiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı