R5 3600 ve RTX 2060'lı sistemde Valorant düşük FPS veriyor

handaq

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3000 MHz
SSD veya HDD modeli
480 GB
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
A320MH
İşlemci
Ryzen 5 3600
Valorant'ta FPS'im 170 260 arası gidip geliyor. Fakat fazla yetenek ve adam çok yakın olursa 130'lara dar düşüyor ve acayip kasıyor anlık. Diğer sorumda 180 Hz alıyorum. 160 FPS olunca 160 Hz'mi oluyor otomatik? FPS değerleri biraz az geldi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta FPS'im 170 260 arası gidip geliyor. Fakat fazla yetenek ve adam çok yakın olursa 130'lara dar düşüyor ve acayip kasıyor anlık. Diğer sorumda 180 Hz alıyorum. 160 FPS olunca 160 Hz'mi oluyor otomatik? FPS değerleri biraz az geldi bana.
Gerçekten fazla düşüş oluyormuş normalde 200'den aşağı düşmemesi lazım.

Bilmiyorum genelde 200'den aşağıda bir de ayarlarda düşük 1280<960 oynuyorum
Format en son ne zaman attınız? Birde Valorant'ta aynı sistemlerde oynasanız bile FPS farkı yiyorsunuz cidden çok bozuk bir oyun.

Bilmiyorum genelde 200'den aşağıda bir de ayarlarda düşük 1280<960 oynuyorum
İşlemcinizin derecesi kaç Valorant'ta? Eğer işlemciniz ısınıyorsa FPS'inizi açıklar.

Format en son ne zaman attınız? Birde Valorant'ta aynı sistemlerde oynasanız bile FPS farkı yiyorsunuz cidden çok bozuk bir oyun.

İşlemcinizin derecesi kaç Valorant'ta? Eğer işlemciniz ısınıyorsa FPS'inizi açıklar.
AMD işlemcileri öyle. Biraz fazla ısınıyor. Arkadaşın dediği gibi dereceyi atarsanız daha mantıklı bir açıklama bulunabilir.

200'den aşağısı anormal.

Allah Allah bende normaldir diye düşündüm uzun zaman değilmiş

İşlemcinin derecesi kaç oyun içinde sen büyük ihtimalle ekran kartından bahsediyorsun.

CPU işlemci değil mi dostum
Sol üste bak

1685478385190.png

Evet haddinden fazla bir değer düşüklüğü var hocam.
Fazla ısınıyorsa ondan olma şansı yüksek.
Isı değerlerine bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı