R5 3600 ve RTX 2070S sistem açıldığında takılıyor

Kenreks

Femtopat
Daha fazla  
5-6 ay önce topladığım masaüstü bilgisayarımın özellikleri:
ASUS B450M-K.
AMD Ryzen 5 3600.
NVIDIA RTX 2070 Super.
XPG 2x8 3000MHz.
James Donkey JD256 256 GB SSD.
WD purple 1TB 5400RPM HDD.
Bilgisayarı ilk açtığımda mouse takılıyor, ses takılıyor. Oyunlardaki drop olayı gibi ben de normal gezerken drop yiyorum anlamadığım bir şekilde. Ayrıca bilgisayarı yeniden başlatamıyorum ve kapatamıyorum, kasanın üzerindeki açma/kapama düğmesine basılı tutarak yapmam gerekiyor ki bu da zararlı bir şey. Fakat bunu yaptıktan sonra bilgisayar ikinci açılışında normal bir şekilde çalışıyor, takılma sorunu garip bir şekilde ortadan kalkıyor. 1 aydır bu şekilde kullanıyorum, belki Windows güncellemesi ile hallolur diye düşünmüştüm ama hiçbir değişiklik yok. İnternette benimkine benzer bir sorun bulamadım. Acaba sebebi nedir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Suçu SSD'ye atmak geliyor içimden.

Sürücülerinizi nasıl kurdunuz?
Driver Boost vs. Programlar buna yol açabiliyor.
Ben de SSD olabilir diye düşünüyorum ama bunu nasıl anlarım hiçbir fikrim yok, belki anakart da olabilir.
Sürücülerimi Driver Booster ile kurdum ama bu bilgisayarı ilk aldığım zamandı. Üzerinden bu kadar süre geçtikten sonra takılması bunla bir ilgisi olmadığını gösterir gibi.

Sürücülerimi Driver Booster ile kurdum ama bu bilgisayarı ilk aldığım zamandı.
Sorun burada sisteminize yanlış ve eksik sürücü kuruyor bu uygulama sürücülerin hepsini el ile kaldırmak mümkün mü bilmiyorum.

En iyisi temiz kurulum yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı