R5 3600 ve RTX 2070S sistem nasıldır?

Hocam bu arada şimdi 10.sınıfım, ben üniversiteye gidene kadar; yani 3 sene tüm oyunları Ultra-High oynayabilir miyim?
Yarın sabah kalktığımızda grafiksel anlamda bir devrim yaşanmayacaksa, rahat rahat götürür. Hatta ilerisini de görür diyorum. Zaten AM5 ve DDR5 gelmeden bir yükseltme yapmanıza da gerek yok.

Hocam şimdi 10.sınıfım, ben üniversiteye gidene kadar; yani 3 sene tüm oyunları Ultra oynayabilir miyim?
Çözünürlüğüne ve oynadığın oyunlara bağlı. Ayarlar Ultra olarak 1440p'de 2-3 yıl oynatır, 1080p'de ise 5-4 yıl götürür muhtemelen.

Bir de attığın sistem yerine bu da alınabilir, SSD ve HDD ayrı koydum ama 1TB QVO da koyabilirsin:

Çözünürlüğüne ve oynadığın oyunlara bağlı. Ayarlar Ultra olarak 1440p'de 2-3 yıl oynatır, 1080p'de ise 5-4 yıl götürür muhtemelen.

Bir de attığın sistem yerine bu da alınabilir, SSD ve HDD ayrı koydum ama 1TB QVO da koyabilirsin:

Yarın sabah kalktığımızda grafiksel anlamda bir devrim yaşanmayacaksa, rahat rahat götürür. Hatta ilerisini de görür diyorum. Zaten AM5 ve DDR5 gelmeden bir yükseltme yapmanıza da gerek yok.
Sağolun yardımlarınız için, 1080p çözünürlükte kullanacağım. İsteklerimi hayli hayli yerine getirecek gibi duruyor.

Peki sizce 5600x için alacağım ekipmanlardan kısmama değer mi?

Son düzenleme:
Sağolun yardımlarınız için, 1080p çözünürlükte kullanacağım. İsteklerimi hayli hayli yerine getirecek gibi duruyor.

Peki sizce 5600x için alacağım ekipmanlardan kısmama değer mi?
O anakart için Ryzen 5000 güncellemesi gelmedi. Çalıştıramazsınız. Güncel bir B550 olması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı