R5 3600 ve RTX 2070S sistem toplama

Özgürrr95

Decapat
R5 3600 ve RTX 2070S sistem toplamaya çalışıyorum ama ben PC toplama işinden anlamıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.
Ayriyetten almak istediğim bir monitör var BENQ Zowie XL2546 24.5" 240hz 1ms (DVI-DL+HDMI+Display) Full HD TN Espor Oyun Monitörü 960911 | Trendyol

@curiousoftech sizin bir kaç yazınızı gördüm ve PC toplama işinden gayet iyi anladığınızı fark ettim.Benim 15.000TL bütçem var ( belirttiğim monitör dahil )
Bana şu an en uyumlu bilgisayarı almam da yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.
Yardımlarınıza talibim (:)

Son düzenleme:
RTX 2070 Super ile o monitörü ne yapacaksınız?

Tam hesaplamadım ama biraz aşmış olabilir:

RTX 2070 Super ile o monitörü ne yapacaksınız?

Tam hesaplamadım ama biraz aşmış olabilir:
2070 S ile olmaz mı bu monitör ? 240hz olmasını çok istiyorum da. Mantıksız mı ?

Bu ekran kartı 2K kartı o yüzden 2K 144 Hz bir monitör çok daha iyi olur.
Yardımın için çok teşekkür ederim ama bana R5 3600 ya da R5 3600X ve RTX 2070S'in en iyi ve en hızlı modeli olan bir bilgisayar oluştura bilir misin ? Sıvı soğutucuya hiç gerek yok aslında. Monitör konusunda mantıksız davranıyorum ama almak istediğim monitörün 240hz olmasını istiyorum da. Çok teşekkürler tekrardan !

Kesinlikle öyle oyunlar oynamayı düşünüyorum.Hazır param varken monitörden kısmak istemiyorum 240Hz olması benim için önemli.

Mantıklı seçim dostum 27" gerçekten o tarz oyunlar için aşırı büyük. Bende 27" var ve cidden pişmanım.

R5 3600 ve RTX 2070S sistem toplamaya çalışıyorum ama ben PC toplama işinden anlamıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.
Ayriyeten almak istediğim bir monitör var BENQ Zowie XL2546 24.5" 240hz 1ms (DVI-DL+HDMI+Display) Full HD TN Espor Oyun Monitörü 960911 | Trendyol

@curiousoftech sizin birkaç yazınızı gördüm ve PC toplama işinden gayet iyi anladığınızı fark ettim. Benim 15.000TL bütçem var ( belirttiğim monitör dahil )
Bana şu an en uyumlu bilgisayarı almam da yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
Yardımlarınıza talibim :))

Bu sistemi önerebilirim URL'de gözükenlere bakmayın Ryzen 5 3600X ve RTX 2070S var. Dediğiniz monitörle beraber 14.750 TL civarına falan denk geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı