R5 3600 voltaj dengesizliği

baross2

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, daha önce 2 konu açmıştım. bunların ikisi de şu an yaşadığım bir problem için. Bu problemi çözmeye çalışırken yeni bir konu fark ettim. Konun kaynağı için "Bu bilgisayar bir hata denetiminde yeniden başlatıldı" hatası ile Oyun Oynarken "Fatal error" konularına bakabilirsiniz. Şimdi fark ettiğim şey ise işlemci voltaj dengesizliği. CPB kapalı iken CPU clock Ratio'yu 38.00'a sabitledim, test yaptım, sonuç bu:

CPB OFF 3.8 SABİT.PNG

Daha sonra CPB ve Clock Ratio Auto seçeneğinde iken bir test yaptım. Onun da sonucu bu:

CPB AUTO.PNG

Worker 4 bu testte sadece "worker starting"de kaldı. Sistemimin kapanma sebebi bu mu? Bu ise nasıl çözebilirim? Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, daha önce 2 konu açmıştım. Bunların ikisi de şu an yaşadığım bir problem için. Bu problemi çözmeye çalışırken yeni bir konu fark ettim. Konun kaynağı için "Bu bilgisayar bir hata denetiminde yeniden başlatıldı" hatası ile Oyun Oynarken "Fatal error" konularına bakabilirsiniz. Şimdi fark ettiğim şey ise işlemci voltaj dengesizliği. CPB kapalı iken CPU clock Ratio'yu 38.00'a sabitledim, test yaptım, sonuç bu:

Eki Görüntüle 766763

Daha sonra CPB ve clock ratio Auto seçeneğinde iken bir test yaptım. Onun da sonucu bu:

Eki Görüntüle 766766

Worker 4 bu testte sadece "worker starting"de kaldı. Sistemimin kapanma sebebi bu mu? Bu ise nasıl çözebilirim? Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Anakartım Gigabyte B450M S2H.

Yeni konular

Geri
Yukarı