R5 3600X APU alınır mı?

MFRKNDGN

Centipat
Yer
Los Angeles, CA, United States
Arkadaşlar APU'nun bana ne gibi artı faydası olur? Hangisi daha ileriye dönük olur?

Not: 1660 Super ile kullanılacaktır.

AMD Ryzen 5 3600X APU:

AMD Ryzen 5 3600X:

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Arkadaşlar APU'nun bana ne gibi artı faydası olur? Hangisi daha ileriye dönük olur?

Not: 1660 Super ile kullanılacaktır.

AMD Ryzen 5 3600X APU:

AMD Ryzen 5 3600X:

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)
3600X APU işlemci değildir. Attığın iki ürün aynı.

Ek olarak ekran kartı takacaksan APU işlemci gereksiz masraftan başka bir şey değildir.

APU ne demek biliyor musunuz?

APU işlemci içerisindeki dahili grafik birimi kullanılarak oluşturulan ve genelde düşük bütçeli sistemler oluyor.

Evet hocam biliyorum fakat şöyle düşündüm mesela ekran kartım tamirde iken dahili grefik birimini kullanırım diye düşündüm bir de buraya danışayım dedim.

Cevaplar için teşekkürler APU değil ise onu almaya gerek yok :)

Hocam bu işlemcide APU yok; fakat kaliteli hypertreading'i olan güzel bir işlemci bu ekran kartıyla güzelce kullanılabilir. İleriye dönüklüğü tartışılır yeni çıkan ekran kartları çok güçlü olduğu için 1080p'de darboğaz yapıyor.

APU istiyorsanız G serisi işlemcilere bakabilirsiniz.

Bahsi geçen işlemci APU (Dahili grafik birimi) değil, APU işlemciler;

AMD tarafında sonunda "G" içeren
Intel tarafında sonunda "F" içermeyen

Oluyor (Genel olarak lince gerek yok.)

Hocam bu işlemcide APU yok; fakat kaliteli hypertreading'i olan güzel bir işlemci bu ekran kartıyla güzelce kullanılabilir. İleriye dönüklüğü tartışılır yeni çıkan ekran kartları çok güçlü olduğu için 1080P'de darboğaz yapıyor.

APU istiyorsanız g serisi işlemcilere bakabilirsiniz.

Çocukça davranma, yanlış konuşuyorsun diye attığım emojiyi profilime girip tüm mesajlarıma atıyorsun. 1660 Super ile kullanacak 3070 ile bile neredeyse darboğaz yapmayan bir işlemciden bahsediyoruz. Komiksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı