R5 3600X GTX 1660Ti Sisteme Hikayesi İyi Oyun Önerisi

Alper Güngör

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x, Gainward 1660ti ghost oc, GSkill TridentZ RGB 8X2 3200mhz, MSI A320m-a pro, Jamesdonkey 240gb sata SSD, WD 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Ryzen 5 3600X.
16 GB 3200MHz RAM.
GTX 1660 Ti OC 6 GB.

Uncharted, God of War, 2013 sonrası Tomb Raider'lar, RDR2, CoD WW2, Sniper Elite serisi, Resident Evil 8 gibi oyunları severek oynadım ve bitirdim özellikle God of War ve Uncharted 4 bu tarz maceralı hikaye oyunu tavsiyeniz var mı çok uzun olup sıkmayacak Witcher 3'ü oynadım bitirmedim daha. Modern dünyada geçen oyunları sevmiyorum ve çok eski oyun önermezseniz sevinirim.

Far Cry Primal oynadım cok tekrar edince bıraktım Far Cry 3 ve Dying Light'ı da bitirdim hocam sağ olun Just Cause 4'e bakacağım.

Far Cry Primal oynadım cok tekrar edince bıraktım Far Cry 3 ve Dying Light'ı da bitirdim hocam sağ olun Just Cause 4'e bakacağım.

Hocam tekrar etmiyor aslında sadece ana görevlere gideceksiniz örneğin ateşin kraliçesi ve yamyamların liderinin görevlerine gideceksiniz ana görevler çok zevkli oyunda bir de ayı niye çok hantal ya :D

Hocam tekrar etmiyor aslında sadece ana görevlere gideceksiniz örneğin ateşin kraliçesi ve yamyamların liderinin görevlerine gideceksiniz ana görevler çok zevkli oyunda bir de ayı niye çok hantal ya :D

Ben direk bloodfang sabertooth alıp yoluma baktım baykuşla izleyip hayvanla saldırmak çok eylenceli ama 10 saatten sonra sıkıldım biraz.

Geri
Yukarı