R5 3600X için soğutucu önerisi

IamGazoz16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, işlemcime soğutucu almak istiyorum ancak bütçem 400TL'ye kadar. Önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kendim kullanıyorum. O kadar güzel soğutuyor ki. Prime95 testinde 50 dereceyi zor görüyorum %50 fan hızında R5 2600 ile. :D Hem de bir o kadar da sessiz. Kasaya kulağımı dayıyorum ses gelmiyor.

Kendim kullanıyorum. O kadar güzel soğutuyor ki. Prime95 testinde 50 dereceyi zor görüyorum %50 fan hızında R5 2600 ile. :D Hem de bir o kadar da sessiz. Kasaya kulağımı dayıyorum ses gelmiyor.
Hangi saat hızında, hangi voltajla?

veya

Bende gürültülü çalışıyor. Ve oyunlarda 63 derece civarında geziyor.

Artı -1 Eksi

%100 fan hızında kaç derece oluyor yükte, ve bu son hızda sesi nasıl stock soğutucuya göre?

%100 fan hızında kaç derece oluyor yükte? Bu son hızda sesi nasıl stock soğutucuya göre?
Aynı. Çok fark etmiyor. İkinci fan lazım demek ki etki etmesi için. Son hızda bile hiç duymuyorum sesini gerçekten. AMD'nin stok fanının %10 devirdeki gürültüsünden daha sessiz bunun tam yükteki hâli.

Geri
Yukarı