R5 3600X için soğutucu önerisi

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şu an stok soğutucu ile kullanıyorum ve geceleri çok ses çıkarıyor. Muhtemelen termal macun değişimi gerekiyor ama elim değmişken soğutucusu da değiştirmek istiyorum. Gece çalışırken sessiz olmasını istiyorum. Henüz bir bütçe belirlemedim ama önerilerinizi göre bir bütçe belirleyeceğim. Kule tipi olursa daha iyi olur :).

Uzun yıllardır kullandığım, yüksek performanslı ve sessiz bir soğutucu. Şiddetle tavsiye ediyorum. 3600, 3600X, 3700Z işlemcilerle kullandım. Şimdi 5600 ile kullanıyorum.

Termal macun için MX4.

Uzun yıllardır kullandığım, yüksek performanslı ve sessiz bir soğutucu. Şiddetle tavsiye ediyorum. 3600, 3600X, 3700Z işlemcilerle kullandım. Şimdi 5600 ile kullanıyorum.

Termal macun için MX4.

Termal macun olarak Thermal Grizzly Kryonaut almayı düşünüyordum. Termal iletkenlik daha fazla.

Termal macun olarak Thermal Grizzly Kryonaut almayı düşünüyordum. Termal iletkenlik daha fazla.

Oda olur, ancak ben MX4'ü sanki daha iyi diye incelemiştim. Kendim yazdığım işlemcilerde hep MX4 kullandım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı