R5 3600X RTX 2060 vs R5 3600 RTX 2060 SUPER sistem

Şuanlık işlemci soğutma alamam işlemci ısısı veya ekran kartı ısısında sorun yaşarmıyım 70 dereceyi geçmesin istiyorum. Kasaya baktığımda hava akışı çok güzel duruyor.
69'u geçmez hocam.

Nasıl garanti edebilirim ki? Sistem iyi duruyor soğutmak için yöntemler mevcut.

Toshiba'nın yan çarı diyorlar firma için
Dediğim gibi fikrim yok maalesef,kronik sorunlu ve kısa zamanda yazma-okuma hızlarının stabil kaldigina emin olmaya çalışın bence.
Dediğim gibi fikrim yok maalesef,kronik sorunlu ve kısa zamanda yazma-okuma hızlarının stabil kaldigina emin olmaya çalışın bence.
Ayrıca M2 ssd imiş şimdi baktığım zaman gordum,normal ssd ile değiştirip soğutucu almak daha iyi olur bence,tek fiyatı nedir seçtiğiniz M2 nin ?

Dediğim gibi fikrim yok maalesef, kronik sorunlu ve kısa zamanda yazma-okuma hızlarının stabil kaldigina emin olmaya çalışın bence.

Ayrıca M.2 SSD imiş şimdi baktığım zaman gordum, normal SSD ile değiştirip soğutucu almak daha iyi olur bence, tek fiyatı nedir seçtiğiniz M.2'nin?

Bu sistemde Kioxia yokmuş Adata 480GB SU630 varmış düşük model olarak fakat kronik sorunlu yazıyor bazı sitelerde riske girmeli miyim?

Bu sistemde Kioxia yokmuş Adata 480GB SU630 varmış düşük model olarak fakat kronik sorunlu yazıyor bazı sitelerde riske girmeli miyim?
Hayır,girmeyin,Tavsiyem M2 yi,normal ssd ile değiştirip geri kalan paraya soğutucu almanız.700 lira gibi bir fiyati var ssd nin.
Şunu alıp 300 lira civarı bir para arttırabilirsiniz.

Ayrıca M2 ssd imiş şimdi baktığım zaman gordum,normal ssd ile değiştirip soğutucu almak daha iyi olur bence,tek fiyatı nedir seçtiğiniz M2 nin ?

Sistemi kafamda kesinleştirdim işlemci soğutucusunu para biriktirip sonra alacağım.
itopyaaa.png

Bu sistemi almayı düşünüyorum. Herkese yardımları için teşekkür ediyorum.

Hayır gelmiyor. Nerden vardın bu kanıya?
Belirtilen 2060S modeli hiç iyi bir model değil. Kart aşırı ısınıyor. Ayrıca forumda biri de fan ile alakalı sorunlar yaşadığı için o modeli önermiyorum. Bence 2060S yerine 2060 da olsa ROG almak daha mantıklı olur.

Sıcaklık testini de bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belirtilen 2060S modeli hiç iyi bir model değil. Kart aşırı ısınıyor. Ayrıca forumda biri de fan ile alakalı sorunlar yaşadığı için o modeli önermiyorum. Bence 2060S yerine 2060 da olsa ROG almak daha mantıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Farkettiyseniz adamın kasasında sıvı soğutma ve ekran kartı fanları dışında fan yok...

Önde de 3 fan var. Sadece arkaya fan takılmamış.
Varsa da göremedim. Neyse adam odanın sıcaklığını 38 derece demiş ayrıca egzoz fanın bulunmaması çok büyük bir eksi.
Bu videoda sıcaklık olarak 68 derece gösterilmiş yük altında..

Tamam model hakkında pek fikrim yok videoyu da seyretmedim ne koşulda yapıldı test,ama başka model bakılır o zaman fiyatın çok fazla değişeceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı