R5 3600X RX 5700XT Valorant 2.05 güncelleme sonrası düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

ardarda13

Hectopat
Daha fazla  
Bugün yeni güncelleme geldi. Güncelledim, oyuna girdim ve poligona bir gireyim ısınayım dedim.

Poligona girince FPS'ye baktım ve 10 FPS aldığımı gördüm. Normalde poligonda 300-400 FPS değerleri alırken 10 FPS almam garip geldi. Sonra CS:GO'ya girdim PC'de mi sorun var diye. CS:GO'da herhangi bir FPS düşüsü yok. Sizde de yaşandı mı bu durum? Riot'a ticket atacağım. Başka neler yapmalıyım?

Sistem:
RX 5700 XT
R5 3600X
RAM 16GB

Windows ve ekran kartı güncellemesi yok, hepsi güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün yeni güncelleme geldi. Güncelledim, oyuna girdim ve poligona bir gireyim ısınayım dedim.

Poligona girince FPS'ye baktım ve 10 FPS aldığımı gördüm. Normalde poligonda 300-400 FPS değerleri alırken 10 FPS almam garip geldi. Sonra CS:GO'ya girdim PC'de mi sorun var diye. CS:GO'da herhangi bir FPS düşüsü yok. Sizde de yaşandı mı bu durum? Riot'a ticket atacağım. Başka neler yapmalıyım?

Sistem:
RX 5700 XT
R5 3600X
RAM 16GB

Ben de guncelliyorum simdi, kendi sistemim icin sonuclari yazacagim.

Sistem:
RX 5700 XT
R5 3600X
RAM 16GB

Bende de cok olmasa da bir FPS dususu var.
Bende herhangi bir sorun yok. FPS degerlerim normal. Bir seyleri yanlis yapmis olabilirsiniz bilmiyorum. Ama guncellemeyi yaparken gerekli bir seyleri indiremedik gibi bir hata verdi Update tusuna bastim daha sonra duzeldi. Anlamadim ne oldugunu. Ilk defa oldu zaten.

Son düzenleme:
usta galiba amd ekran kartlarında oluyor bu sorun neyden kaynalı bilimyorum ama çözmeye çalışıyorum nvidia da herangibir sıkıntı yok eger çözerseniz bana da dönüş yaparmısınız ? bu arada güncellemden sonra oldu bu

Sistem:
RX 5700 XT
R5 3600X
RAM 16GB

yokmu hala birşey

Son düzenleme:
usta galiba amd ekran kartlarında oluyor bu sorun neyden kaynalı bilimyorum ama çözmeye çalışıyorum nvidia da herangibir sıkıntı yok eger çözerseniz bana da dönüş yaparmısınız ? bu arada güncellemden sonra oldu bu

yokmu hala birşey
Riot'a ticket at yardım ediyorlar. Ben de sorun başka bir şeyden kaynaklanıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı