R5 3600X RX580 sistem LoL'de 30 FPS üzerine çıkmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Akatshi

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar böyle bir sistem gereksimlerim var. Ve LoL'de 30 FPS üstü alamıyorum sebebini bilmiyorum ama oyunun içinde alt F4 çekip tekrar girdiğimde 1 dk falan düzeliyor sonrasında hine aynı tantana sebebi nedir?

AMD Ryzen 5 3600X 6 Core Processor 16 GB RAM.
Radeon RX580 series 8 GB.

Oyun içi ayarlarınızı paylaşır mısınız? Bu sistemin 30 FPS vermesi imkansız. GPU sürücüsü kaynaklı olabilir. Virüs de ihtimaller içerisinde. Pencere modu da ihtimaller içerisinde.

Bütün ayarlar çok yüksekte V-Sync kapalı, sürücüm güncel değil fakat güncel olsa da aynı sorunu yaşıyorum, virüs oldugunu bilmiyorum, pencere moduda kullanmıyorum.

Ve virüs olmadığını bilmesemde diğer oyunlarda akıcı iken sadece bu oyunda bu şekilde oluyor o yüzden virüs yoktur bence.

Bütün ayarlar çok yüksekte V-Sync kapalı, sürücüm güncel değil fakat güncel olsa da aynı sorunu yaşıyorum, virüs oldugunu bilmiyorum, pencere moduda kullanmıyorum.

Ve virüs olmadığını bilmesemde diğer oyunlarda akıcı iken sadece bu oyunda bu şekilde oluyor o yüzden virüs yoktur bence.

MSI Afterburner ile oyun içi değerleri görsel atar mısın? İşlemci aşırı ısınıyorsa ve LoL işlemci ağırlıklı bir oyun olduğundan dolayı FPS kaybı yaşıyor olman doğal bu arada. Bunu görmemiz lazım.

Oyun içi ayarlarınızı paylaşır mısınız? Bu sistemin 30 FPS vermesi imkansız. GPU sürücüsü kaynaklı olabilir. Virüs de ihtimaller içerisinde. Pencere modu da ihtimaller içerisinde.

Bütün ayarlar çok yüksekte V-Sync kapalı, sürümüm güncel değil fakat güncel olsa da aynı sorunu yaşıyorum, virüs oldugunu bilmiyorum, pencere moduda kullanmıyorum.

LoL Client'inde ayarları girip karşınıza çıkan yerden biraz aşağıda tam onarımı başlat olacaktır ona tıklayın ve bekleyin. Bittikten sonra kontrol ediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı