R5 3600X sistem nasıl?

Bence sistem ve birkaç yoğun kullandığın sistem için M.2 alıp, ileride depolama ihtiyacı artarsa ekstra SSD eklemen daha iyi olur.

WD 500GB Black NVMe M.2 SSD (3470MB Okuma / 2600MB Yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bunu da değerlendirebilirsin. Ürünle ilgili çok araştırma yapmadım ama F/P olarak iyi duruyor. Ayrıca 3 aylık Xbox PC oyun hediyesi varmış. Ürünü bilen arkadaşlar vardır muhakkak. Yorum yaparlarsa bende değerlendirmek isterim.

Demek istediğini anladım kardeşim tercihimi yapıp sırayla alacağım marka olarak Samsung almayı düşünüyorum bir adet SATA SSD bir adet M.2 SSD alacağım.

Bütçen kısıtlıysa 500gb uzun bir süre idare edecektir. Ek ssd için biraz daha bekleyebilirsin. Birde 2080 super yerine rx6800 de değerlendirilebilir. Fiyatları aşağı yukarı aynı. 7300₺ şu anda vatan da . Kampanya kovalarsan 6000₺ ye kadar düşüyormuş. (Ben hiç denk gelmedim ama forumda geçen hafta 6000₺ den alan arkadaşlar olmuş)

Yarın incehesap indirimlerine bakmayı unutma. Geçen hafta 6000 liraya RX 6800 sattılar ki bu ekran kartı 3070'ten %10 daha hızlı. Belki bu hafta da 7000 liradan ucuz güzel bir model bulursun. Onun dışında @PuMaT ın önerdiği sistem gayet güzel olmuş.

Bütçen kısıtlıysa 500GB uzun bir süre idare edecektir. Ek SSD için biraz daha bekleyebilirsin. Bir de 2080 Super yerine RX6800'de değerlendirilebilir. Fiyatları aşağı yukarı aynı. 7300₺ şu anda Vatan'da. Kampanya kovalarsan 6000₺'ye kadar düşüyormuş. (Ben hiç denk gelmedim ama forumda geçen hafta 6000₺'den alan arkadaşlar olmuş)

2080 Super değil 3070 alacağım R5 5600X'le beraber.
Yarın İncehesap indirimlerine bakmayı unutma. Geçen hafta 6000 liraya RX 6800 sattılar ki bu ekran kartı 3070'ten %10 daha hızlı. Belki bu hafta da 7000 liradan ucuz güzel bir model bulursun. Onun dışında @PuMaT ın önerdiği sistem gayet güzel olmuş.

Teşekkür ederim önerdiği sistemi alacağım 3070'te kararlıyım.
SSD olarak istisnalar dışına Samsung'dan şaşma.

Şaşmayacağım teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı