Çözüldü R5 3600X sistemde Windows 11'e geçilmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CryL0rd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yaklaşık 1 hafta önce "Windows 11" güncelleştirmeler bölümüne geldi. Windows 10'da bir sorunum yok fakat güncelleştirmelere her girdiğimde Windows 11'e ücretsiz bir şekilde geçme imkanım olduğunu söyleyen pano; kafamı kurcalamıyor değil. Bilgisayarı büyük çoğunlukla oyun oynamak için kullanıyorum, tabii yoğunda bir programım var ders çalışmak için kullandığımda sıklıkla oluyor. Sizce Windows 11'e geçmeli miyim? Ücretsiz olduğu belirtiliyor fakat internette Windows 11'e geçişte lisanslarını kaybedenler var sanırım kaybedenler KMSpico ile etkinleştirme yapanlar fakat ben gene de sormak istiyorum Windows 11'e geçersem lisansımı kaybeder miyim? (KMSpico kurbanı olduğumu sanmıyorum, "C:\Windows\Online_KMS_Activation_Script" konumunda bir dosya yok.) Aşağıya sistem özelliklerimi ve fotoğrafları bırakıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim:')

Sitem özelliklerim.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X.
Ekran kartı: ASUS TUF 3 RX 5600 XT top Edition EVO.
Anakart: ASUS TUF B450M-PRO
RAM: G.Skill Ripjaws 8 GB 3600MHz (X2)

Dosya Ekleri

• WindowsUpdate.PNG
    WindowsUpdate.PNG
    202,9 KB · Görüntüleme: 52
  • WindowsActivation.PNG
    WindowsActivation.PNG
    46,4 KB · Görüntüleme: 51
Çözüm
Kaybedeceğiniz sanmam zaten key hesaba bağlıymış. Windows 11'de hala ufak buglar var onun dışında sorun yok.
Kaybedeceğiniz sanmam zaten key hesaba bağlıymış. Windows 11'de hala ufak buglar var onun dışında sorun yok.
Teşekkürler, o zaman kullandığım driverların vs. desteğini kontrol edip yakın zamanda geçeceğim. :')
Teşekkürler, o zaman kullandığım driverların vs. desteğini kontrol edip yakın zamanda geçeceğim. :')
Yakın zamanda = Hatalardan arındığında.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı