R5 3600X sisteme ekran kartı önerisi

akela

Hectopat
Merhabalar,

• MB: ASUS TUF Gaming X570 PLUS
  • RAM: G.Skill tridentz Neo 2x8 3200MHz.
  • Ekran kartı: Sapphire Pulse ITX RX570 4 GB
  • İşlemci: Ryzen 5 3600X.
  • Cooler: Cooler Master Masterbox MB501L 600W
  • Monitör: ASUS VG248 144Hz
  • PSU: Elite 600W

Sistemim bu şekilde. 10k ve üstü bütçe ayırabilirim ama daha düşükte olursa sevinirim. Oynadığım tek oyun CS:GO şu an FPS sorunu yaşıyorum. Onun için yıllarca kullanabileceğim ısınmayan bir ekran kartı arıyorum. İleride işlemciyi de yükseltebilirim ama şimdilik yetiyor. Ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CSGO için GTX1650 yeterli, yok gönder diyorsan şunu alabilirsin diyeceğim de kart fiyatına RTX 3060 sistem toplanması ayrı ironik bir durum. Demem o ki, 2. el RX 460 OEM alın idarelik. Piyasa normale döndüğünde RTX3060 ti veya RTX 3060'lara bakabilirsin zaten CS:GO sistem istemiyor, her şeyi low yapıp detayları ve oyuncu kontrastını yükseltirsiniz oynarsınız bence.

Son düzenleme:
CSGO için GTX1650 yeterli, yok gönder diyorsan şunu alabilirsin diyeceğim de kart fiyatına RTX 3060 sistem toplanması ayrı ironik bir durum. Demem o ki, 2. el RX 460 OEM alın idarelik. Piyasa normale döndüğünde RTX3060 ti veya RTX 3060'lara bakabilirsin zaten CS:GO sistem istemiyor, her şeyi low yapıp detayları ve oyuncu kontrastını yükseltirsiniz oynarsınız bence.
Ekran kartı zaten var.
Merhabalar,

• MB: ASUS TUF Gaming X570 PLUS
  • RAM: G.Skill tridentz Neo 2x8 3200MHz.
  • Ekran kartı: Sapphire Pulse ITX RX570 4 GB
  • İşlemci: Ryzen 5 3600X.
  • Cooler: Cooler Master Masterbox MB501L 600W
  • Monitör: ASUS VG248 144Hz
  • PSU: Elite 600W

Sistemim bu şekilde. 10k ve üstü bütçe ayırabilirim ama daha düşükte olursa sevinirim. Oynadığım tek oyun CS:GO şu an FPS sorunu yaşıyorum. Onun için yıllarca kullanabileceğim ısınmayan bir ekran kartı arıyorum. İleride işlemciyi de yükseltebilirim ama şimdilik yetiyor. Ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.
RX 570'in CS GO'da rahat 240 üstü vermesi lazım. Sizin sistemin başka sorunu olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı