R5 3600X Twitch FPS düşmesi

arda.cakir

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun değil ama yayının FPS'i düşüyor. Bazen sık sık oyunumun FPS'i düşmüyor. Nedenini bilmiyorum, yayının tekrarını izleyip fark ettim. Ryzen 5 3600X işlemcim var. 8 Mbps upload hızım var. 6000 bitrate veriyorum, bu yayının FPS'i neden bir anda düşüyor. Böyle yarışma anında falan direkt düşüyor yayının FPS'i.

Hocam aynı sorunu ben de CoD oyunlarında yaşıyorum,nedenini gerçekten anlamadım ama internetle alakalı olduğuna eminim(olmayadabilir ama).Atlanan kare drop vs olmadığı halde 60 fps zaman zaman 50 kareye falan düşüyor değil mi? Çok gıcık sorun cidden.
Drop falan yaşamamışım öyle gozukuyor.
OBS kullanıyorsanız altta dropped frames kısmı var. Büyük ihtimalle internetinizden kaynaklıdır.
Yok bro arkinin dediği o değil ben anladım.

Hocam aynı sorunu ben de CoD oyunlarında yaşıyorum, nedenini gerçekten anlamadım ama internetle alakalı olduğuna eminim(olmayadabilir ama).Atlanan kare drop vs olmadığı halde 60 FPS zaman zaman 50 kareye falan düşüyor değil mi? Çok gıcık sorun cidden.

Yok bro arkinin dediği o değil ben anladım.

Aobs le alakalı giç bir şey yok PC LED'e sadece yayının 60 FPS'den 20 30'a iniyor.
R sonra tekrar 60'a çıkıyor sonmra tekrar dğşğyor yobs internet ve PC ile alakalı değil. OBS'de drop oluyor diye de gozukmuyor.

Aobs le alakalı giç bir şey yok PC LED'e sadece yayının 60 FPS'den 20 30'a iniyor.
R sonra tekrar 60'a çıkıyor sonmra tekrar dğşğyor yobs internet ve PC ile alakalı değil. OBS'de drop oluyor diye de gozukmuyor.
O soruna ben çok kafa yordum zamanında da çözümünü bulamadım tam,internet hatlarının iyi olmasıyla alakalı herhalde.

Geri
Yukarı