R5 3600X ve 5700XT sisteme PSU önerisi

Yaşama ihtimaliniz var. 12 Volt kanalından 700 Watt/saat veremeyen güç kaynağı almanızı tavsiye etmiyorum.
Ne gibi bi sorun olur çok fazla etkiler mi beni açarsanız biraz çok sevinirim
Net bir şey diyemeyiz. Normalde 648W az değil. Ama 5700 XT ilginç bir alet. Önerilen 700W-750W. Bu yüzden en az 700W verebilen bir PSU öneriyorum 5700 XT için.
uygun fiyatlı dediğiniz özelliklere uygun bi psu öneriniz var mı iptal edebilirim hala

Ne gibi bi sorun olur çok fazla etkiler mi beni açarsanız biraz çok sevinirim
5700 XT için geçerli bu durum. Normalde bir videoda sanırım 2080 Tİ, 500W'lık bir PSU ile kullanılıyordu ve neredeyse hiç sorun çıkarmıyordu. Ama 5700 XT resmen PSU seçiyor. Siyah ekran sorunu yaşamanız ihtimal dahilinde. Ek olarak PSU'da 2 adet Daisy-chain olmayan PCI-E kablosu olması 5700 XT için çok daha iyidir.
Sınırdan 50 Watt/saat herhalde siyah ekran ve kapanma gibi sorunlar yapar. Eğer kayıp 100 Watt/saat olursa bilgisayar kullanılamaz hale gelebilir.
Kullanılamaz hale gelmesinin pek olası olduğunu düşünmüyorum. En fazla siyah ekran yer veya PSU bozulur. 2. seçenek pek mümkün değil bence.

5700 XT için geçerli bu durum. Normalde bir videoda sanırım 2080 Tİ, 500W'lık bir PSU ile kullanılıyordu ve neredeyse hiç sorun çıkarmıyordu. Ama 5700 XT resmen PSU seçiyor. Siyah ekran sorunu yaşamanız ihtimal dahilinde. Ek olarak PSU'da 2 adet Daisy-chain olmayan PCI-E kablosu olması 5700 XT için çok daha iyidir.

Kullanılamaz hale gelmesinin pek olası olduğunu düşünmüyorum. En fazla siyah ekran yer veya PSU bozulur. 2. seçenek pek mümkün değil bence.
dediğim gibi söylediğiniz özelliklere uygun çok da pahalı olmayan bi psu önerebilir misiniz ve siparişimi sizce iptal etmeli miyim

Geri
Yukarı