R5 3600X ve RX 5700XT sisteme PSU tavsiyesi

RX 5700XT PSU katilidir. Kaliteli bir PSU dışında ki PSU'lar birçok sorunla uğraştırır. Dediğim gibi 700W'ın altına düşmeyin ve Rampage, Frisby, Hadron, Game Booster, Gamepower gibi markalardan almayın.

O zaman dediğiniz gibi 700W altına dümeyeceğim ama hangi PSU alacağım bilemedim farklı konulardan FSP PSU'lar çok iyi falan demişler konuya çok yabancıyım dedikleri PSU'ları da bulamadım.

O zaman dediğiniz gibi 700W altına dümeyeceğim ama hangi PSU alacağım bilemedim farklı konulardan FSP PSU'lar çok iyi falan demişler konuya çok yabancıyım dedikleri PSU'ları da bulamadım.

Yardımınız için çok teşekkür ederim fiyat alabileceğim 1 değer ama yine ucuzlarına bakacağım sadece dediğiniz marka almalıyım değil mi ve bronz Gold olayı ne hatta bazılarında bunlar yazmıyor bile.

Siz bütçe söyleyin ben öneri yapayım. Her markanın her PSU'su iyi değil.

Gerekirse çok önemliyse 800 TL'ye kadar çıkarım ama mümkünse 700 hatta altı olabilir. Fiyat artıyor ama aradaki farkı bilmediğim için sizlerden yardım alıyorum teşekkür ederim yardımlarınız için tekrardan.

Gerekirse çok önemliyse 800 TL'ye kadar çıkarım ama mümkünse 700 hatta altı olabilir. Fiyat artıyor ama aradaki farkı bilmediğim için sizlerden yardım alıyorum teşekkür ederim yardımlarınız için tekrardan.

Bunu alabilirsin elektrik faturan diğerine göre birazcık fazla gelir.

Bu da alınabilir. Aralarında aman aman bir fark yok ama ben High Power tavsiye ederim.

Bunu alabilirsin elektrik faturan diğerine göre birazcık fazla gelir.

Başka ne öneriniz var diyerlerini de atar mısınız uzun vadede fatura önemli tabii ki şimdi düşününce KB yın uğraştırıyorum.

Başka ne öneriniz var diyerlerini de atar mısınız uzun vadede fatura önemli tabii ki şimdi düşününce kusura bakmayın uğraştırıyorum.
Üstte atılan Gold olan iyidir. Başka önerim yok maalesef bu bütçede. Elektrik faturası da o kadar fark etmez yani. Sizin kararınız.

Geri
Yukarı