R5 3600X ve RTX 2070 sistem alınır mı?

Mehmet Ö.

Centipat
Arkadaşlar merhaba, şöyle bir sistem buldum sizce nasıl bazı oyunlarda FPS düşüyor sistem mi kötü yoksa oyun kaynaklı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hazır bir sistem ve şu an stokta yokmuş stoğa gelince değişklik yapılabiliyor sanırım ben duruma göre birkaç değişiklik yaparım.

Son düzenleme:
sistem süper 2k da oynuyor adam ama 8200 tl de az para değil gülü seven dikenine katlanır :) benim arkadaşımda bu işlemciden var cs de 4:3 de 1280x960 çözünürlükte en düşük ayarlarda oynuyor ve genelde 350-400 fps alıyor ve ekran kartı 1660 super

sistem süper 2k da oynuyor adam ama 8200 tl de az para değil gülü seven dikenine katlanır :) benim arkadaşımda bu işlemciden var cs de 4:3 de 1280x960 çözünürlükte en düşük ayarlarda oynuyor ve genelde 350-400 fps alıyor ve ekran kartı 1660 super
hocam ben zaten böyle grafik ayarlarını uçurmayacağım 1080p normal grafik ayarları bana yeter de artar o kriterde sistem güzel mi dersiniz veya stoğa gelince şey deneyeceğim benim sistemlerimin 9000₺ aşmaması gerek ama ekran kartı yükseltip bişeyler yapabilirim küçük bir ihtimal

Vatan sistemlerinde değişiklik yapılamıyor hocam yanlış anlamışsın bence. Parasına değer güzel bir sistem 2 gün önce bununla alakalı konu açılmıştı orda da önermiştim. Bu fiyata daha iyisini bulamazsın ve sorunlu parça yok. Umarım stoğa gelir.

Aynı sistem bende de var ve 3 oyunda test edebildim. GTA V kendi verdiği yüksek ile ultra karışık ayarlarda 80-90 FPS civarında, R6 kendi ayarlarım ile 200-250 civarında, PUBG orta yüksek karışık 150- 160 civarında.

Ayrıca değişiklik yapamıyorsunuz.

Son düzenleme:
Vatan sistemlerinde değişiklik yapılamıyor hocam yanlış anlamışsın bence. Parasına değer güzel bir sistem 2 gün önce bununla alakalı konu açılmıştı orada da önermiştim. Bu fiyata daha iyisini bulamazsın ve sorunlu parça yok. Umarım stoğa gelir.

Değişklik olmaması kötü olmuş hocam ya bir SSD'yi yükseltseydim en azından :( neyse yine de sistem güzel sizlere göre galiba o zaman alınır.

Aynı sistem bende de var ve 3 oyunda test edebildim. GTA V kendi verdiği yüksek ile Ultra karışık ayarlarda 80-90 FPS civarında, R6 kendi ayarlarım ile 200-250 civarında, PUBG orta yüksek karışık 150- 160 civarında.

Hocam bu FPS değerleri beni aşar yani gayet güzelmiş o zaman ben alayım bu sistemi teşekkürler yardımınız için kısa ve öz bir şekilde sistemimi buldum :)
Zaten çoklu ekran kartı kurulumu yapılabilen bir anakarta sahip

Değişklik olmaması kötü olmuş hocam ya bir SSD'yi yükseltseydim en azından :( neyse yine de sistem güzel sizlere göre galiba o zaman alınır.

Hocam bu FPS değerleri beni aşar yani gayet güzelmiş o zaman ben alayım bu sistemi teşekkürler yardımınız için kısa ve öz bir şekilde sistemimi buldum :)
Zaten çoklu ekran kartı kurulumu yapılabilen bir anakarta sahip
Öyle ama sistemi özelleşitremiyorsunuz. Onun haricinde sisteme ek bir SSD daha takılabilir, bu sistemde yüksek oyunlar oynuyoruz ve boyutları yüksek. Haliyle bana yetmedi. :D

Ayrıca şu an Watch Dogs 2 indiriyorum, testini yapıp ortalama FPS değerini size söylerim.

Watch Dogs 2'de ultra ayarlarda ortalama 80-90 FPS alıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı