RTX 2070 ve R5 3600XT sistem alınır mı?

Sistemi ne için kullanacaksın? Bir de monitörün 144hz mi 75/60Hz mi?

Sistemin bazı parçaları kötü bu arada.

Hangi parçaları kötü acaba? Ben de aynı sistemi aldım da. Böyle yükselttim parçaları :

cSRl74.png

Hangi parçalar sorunlu? Çok önemliyse değiştirmeye çalışırım kargoya verilmeden önce.

Hangi parçaları kötü acaba? Ben de aynı sistemi aldım da. Böyle yükselttim parçaları :

Eki Görüntüle 736882
Hangi parçalar sorunlu? Çok önemliyse değiştirmeye çalışırım kargoya verilmeden önce.
PSU eh işte. Gold Zero daha iyi bir seçim olurdu, 750W zaten RTX 2070 Super'a fazla. Değiştirirsen daha iyi olur da sana kalmış.

PSU eh işte. Gold Zero daha iyi bir seçim olurdu, 750W zaten RTX 2070 Super'a fazla. Değiştirirsen daha iyi olur da sana kalmış.

Evet PSU öyle oldu ya, ben alırken güzel bir seçenek yoktu maalesef stoklarda. Onun pek sorun olmayacağını düşünüyorum (umarım patlamam). Başka sorun var mı? Bu arada sana teşekkür ederim, her konuda yardımcı oluyorsun.

144Hz kullanacağım ikinci monitör olarak da 75Hz var elimde bu arada kötü olan parçalar nedir acaba?
Attığın hazır sistemi şu parçalar şeklinde al:
Ryzen 5 3600X (Multipack)
B450M S2H
GeIL 2x8 3000Mhz
Zotac RTX 2070 Super AMP
A2000 500GB
Ranker Cygnus v2 Siyah
Corsair 650W CV Series

Ben de aynısından aldım dostum bugün kargoya verilmiş inşallah kısa sürede ulaşır elime, monitörde memnun musun ölü piksel falan çıktı mi?

Çok memnunum. Bayağı iyi monitör. Bende ölü piksel çıkmadı, sanırım çok az IPS Glow var. Ama zaten fark bile edemiyorsun, günlük kullanımda da hiçbir sorun oluşturmuyor. Sadece güç kablosunda biraz sıkıntı var, monitörü aşağı yukarı oynatırken bazen temassızlık yapıyor. İyice bastırman lazım. Umarım sende de ölü piksel çıkmaz, çıkarsa da direkt iade kabul ediyorlar zaten. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı