RTX 2070 ve R5 3600XT sistem alınır mı?

Çok memnunum. Bayağı iyi monitör. Bende ölü piksel çıkmadı, sanırım çok az IPS glow var. Ama zaten fark bile edemiyorsun, günlük kullanımda da hiçbir sorun oluşturmuyor. Sadece güç kablosunda biraz sıkıntı var, monitörü aşağı yukarı oynatırken bazen temassızlık yapıyor. İyice bastırman lazım. Umarım sende de ölü piksel çıkmaz, çıkarsa da direkt iade kabul ediyorlar zaten. Hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim bilgilendirdigin için dostum sağ ol.

Aynı siteden aynı sistemi ben de dün sipariş ettim. Ne yaptınız, aldınız mı siz?

Ben de yorum yapayım. 1-2 hafta önce aldım ben de sistemi, kullanıyorum şu an. Sistem çok iyi, montajı da çok iyi yapılmış (özellikle kablolama). Ben eski bir sistemden buna geçtiğim için, çağ atladım. Kesinlikle üzmeyeceğini düşünüyorum. Sinerji'nin müşteri hizmetleri iyi, bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca çoğu parçayı da diğer mağazalara göre daha ucuza satıyorlar. Sadece MNG kargo ile gönderiyorlar, o rezalet. İlk gün evi bulamamışlar sonra da geldiğinde kutuların çoğu ezikti. Pek dert etmedim ekran kartı hariç kutuların içi boş olduğu için. Ama siz ekran kartının kutusunu hasarlı vs. görürseniz kuryeyi göndermeden kontrol edin içini bence. Sorularınız var ise cevaplayabilirim. Ayrıca, sistemi özelleştirdiniz mi acaba? Yükseltilmesi gereken bir kaç parça var da.
@Kuffu da yorum yapar sistemi aldıysa.

Ben de yorum yapayım. 1-2 hafta önce aldım ben de sistemi, kullanıyorum şu an. Sistem çok iyi, montajı da çok iyi yapılmış (özellikle kablolama). Ben eski bir sistemden buna geçtiğim için, çağ atladım. Kesinlikle üzmeyeceğini düşünüyorum. Sinerji'nin müşteri hizmetleri iyi, bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca çoğu parçayı da diğer mağazalara göre daha ucuza satıyorlar. Sadece MNG kargo ile gönderiyorlar, o rezalet. İlk gün evi bulamamışlar sonra da geldiğinde kutuların çoğu ezikti. Pek dert etmedim ekran kartı hariç kutuların içi boş olduğu için. Ama siz ekran kartının kutusunu hasarlı vs. görürseniz kuryeyi göndermeden kontrol edin içini bence. Sorularınız var ise cevaplayabilirim. Ayrıca, sistemi özelleştirdiniz mi acaba? Yükseltilmesi gereken bir kaç parça var da.
@Kuffu da yorum yapar sistemi aldıysa.
PSU'yu geliştirmek istedim ama istediğim ürünün stokta kalmadığını görünce dalgınlığıma geldi. Buradan bir arkadaşın: "-Anakartı da geliştirseydin keşke" yorumunu okuyunca ufak bir yüzüm düştü. Umarım sıkıntı olmaz. M.2 SSD'yi Samsung Evo Plus'la değiştirdim. Bir de sanırım monitör seçiminde gereksiz uçtum. Şu an düşününce 2k monitör almak yerine sisteme ekleseydim 3-5 bir şeyler daha rahat hissederdim.

Monitör de bu bu arada.

PSU'yu geliştirmek istedim ama istediğim ürünün stokta kalmadığını görünce dalgınlığıma geldi. Buradan bir arkadaşın: "-Anakartı da geliştirseydin keşke" yorumunu okuyunca ufak bir yüzüm düştü. Umarım sıkıntı olmaz. M.2 SSD'yi Samsung Evo Plus'la değiştirdim. Bir de sanırım monitör seçiminde gereksiz uçtum. Şu an düşününce 2K monitör almak yerine sisteme ekleseydim 3-5 bir şeyler daha rahat hissederdim.

Monitör de bu bu arada.

Bilgisayarın ana parçaları hakkında hiçbir kuşkun olmasın ana kartı tam bir fiyat performans kartı üstüne 1K ekleyip almayı ben de biliyorum ama gerek yok zaten çok iyi bir kart ve hayli hayli de yetiyor SSD kısmı sana kalmış üstünde gelende gayet güzel ama arttırmak tabii ki daha iyidir bu arada monitör de gayet güzel şimdiden hayırlı olsun, ne ana kartta ne başka bir şey de sorun yaşamazsın merak etme.

PSU'yu geliştirmek istedim ama istediğim ürünün stokta kalmadığını görünce dalgınlığıma geldi. Buradan bir arkadaşın: "-Anakartı da geliştirseydin keşke" yorumunu okuyunca ufak bir yüzüm düştü. Umarım sıkıntı olmaz. M.2 SSD'yi Samsung Evo Plus'la değiştirdim. Bir de sanırım monitör seçiminde gereksiz uçtum. Şu an düşününce 2k monitör almak yerine sisteme ekleseydim 3-5 bir şeyler daha rahat hissederdim.

Monitör de bu bu arada.

Şimdi bir daha baktım da, varsayılanı iyi şu an. PSU yeterli. İşlemci de varsayılan R5 3600X olmuş, ben alırken 3600dü. Bütün parçalar yeterli ama ben olsam anakartı "Aorus B450 Elite" yapardım daha fazla ram slotu için. SSD'yi de XPG 1TB SX8200 yapardım, çok iyi bir SSD. Ama yükseltmeden de yeterli zaten. Hayırlı olsun dostum.
@yrydr13 @Kuffu Arkadaşlar, yüksek grafikli bir oyun açıp coil whine var mı diye bakabilir misiniz? Bende şu an bu sorun var maalesef. Kasadan "diiit" gibi bir ses geliyor yüksek grafikli oyunlarda. Siz de kontrol edebilir misiniz? Ayrıca sistemi aldıktan sonra RTX 3060 Ti çıkması çok büyük şanssızlık oldu :D İade edebiliyorsanız edin bence, ben 14 günü geçirdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı