R5 4600H ile 5600H arasındaki fark ne kadar büyük?

Birşey sormak istiyorum benim laptopum r5 4600h işlemcili ve ekran kartı dahili 8gb ramı var god of War u 30 ile 40fps kaldirirmi ve işlemcim AMD fsr 2.0 ı kullanabilirmi
Single channel 8 GB ramli Ryzen notebooklarda God of War acı çekiyor RAM takviyesi yapman şart, FSR kullanılıyor ama çamur gibi oluyor.

Single channel 8 GB ramli Ryzen notebooklarda God of War acı çekiyor RAM takviyesi yapman şart, FSR kullanılıyor ama çamur gibi oluyor.

Çamur? GoW'da bizzat denediğimde Balanced bile makul bir ögrüntü sunuyordu 1080P'de. FSR 2.0 ile beraber hemen altındaki sharpening ayarını da aktifleştirmen gerekiyor, sharpening olmadan kullanmış olabilirsin.

@hal1leren kaldırır ve kullanırsın lakin 2x8 GB RAM takviyesi hem performansı hem de akıcılığı artıracaktır. Çift kanal oldukça önemli senin durumunda.
Peki ekran kartım olmamasına rağmen işlemcim ile 30 FPS god of War da verir demi çünkü ona göre Alicam da bana ortalama bir cevap verirseniz çok sevinirim ve mesajalrima geri döndüğünüz için teşekkürler

Çamur? GoW'da bizzat denediğimde Balanced bile makul bir ögrüntü sunuyordu 1080P'de. FSR 2.0 ile beraber hemen altındaki sharpening ayarını da aktifleştirmen gerekiyor, sharpening olmadan kullanmış olabilirsin.
Olabilir dostum GoW'da çamur gibiydi bende ama Unbound'da kullanıyorum sharpening %60'da cillop gibi.

Geri
Yukarı