R5 4600H ile 5600H arasındaki fark ne kadar büyük?

Ciddi kavramınıza bağlı. Bana kalırsa çok ciddi fark var. 5600H hem 2 kat önbellek hem de zen 3 mimarisinin tüm nimetlerinden faydalandığı için çok üstün bir model ama asıl önemli olan ekran kartı. Tabii 4660h gibi bir modelin 1660 Ti'ı bile zor beslediğini göz önüne alırsak 5600H her türlü daha iyidir.

Single channel 8 GB ramli Ryzen notebooklarda God of War acı çekiyor RAM takviyesi yapman şart, FSR kullanılıyor ama çamur gibi oluyor.
Ya bı baktım grafik vs lerine arada evet fark var ama yinede en düşük grafikleri oynatır gibi bana sadece 30 ile 40fps arasında acarmi onu merak ediyorum inşallah açar

Çamur? GoW'da bizzat denediğimde Balanced bile makul bir ögrüntü sunuyordu 1080P'de. FSR 2.0 ile beraber hemen altındaki sharpening ayarını da aktifleştirmen gerekiyor, sharpening olmadan kullanmış olabilirsin.
Bende r5 4600h işlemci var fsr 2.0 ı gow da kullanırım desteklermi

@hal1leren verir ama dediğim gibi sen 2x8 GB yap, dahili grafik kullandığın herkesten daha çok senin ihtiyacın var bu beslemeye.
Teşekkür ederim yaparım işlemcimle oynatır diyorsunuz yani 8gb ram olsa bile işlemcim 3.99ghz bu konularda pek bilgili deilim

Bende r5 4600h işlemci var fsr 2.0 ı gow da kullanırım desteklermi

Teşekkür ederim yaparım işlemcimle oynatır diyorsunuz yani 8gb ram olsa bile işlemcim 3.99ghz bu konularda pek bilgili deilim
Aynı ram'den bir tane daha eklemezsen 15 fps gibi düşük değerlerde açar bir tane daha ram alman lazım tek başına güçsüz oluyor.

Aynı ram'den bir tane daha eklemezsen 15 fps gibi düşük değerlerde açar bir tane daha ram alman lazım tek başına güçsüz oluyor.
Bazıları 8gb ram olsa bile 30fps rahatlıkla açar diyorlar şimdi arada kaldım ya

@hal1leren ilk mesajda destekler demiştim kaç kere yazmam gerekiyor ki?
Kusuruma bakmayın bazıları 15fps fln diyor kafam karıştı

@hal1leren ilk mesajda destekler demiştim kaç kere yazmam gerekiyor ki?
Ve şu soruma cevap gelmedi de r5 4600h işlemcili PC gow da AMD fsr 2.0 ı desteklermi

Kardeşim o ekran kartı olanlar için geçerli senin ekran kartın APU işlemciyle bütünleşik yani senin performans alabilmen için çift kanal ram yapman lazım bir araştır youtube'dan.
Tamam teşekkürler işlemcim gow da AMD fsr 2.0 ı desteklermi?

Ve şu soruma cevap gelmedi de r5 4600h işlemcili PC gow da AMD fsr 2.0 ı desteklermi

Tamam teşekkürler işlemcim gow da AMD fsr 2.0 ı desteklermi?
Destekler ama FPS yüksek olmaz dediğim gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izle açıklıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı